• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Z.I.

19.11.2020

16:06

(VIDEO) TRAVE PREKO GLAVE: Evo šta su policajci pronašli prilikom PRETRESA KUĆE U SELU LUKIĆEVO

Vesti

(VIDEO) TRAVE PREKO GLAVE: Evo šta su policajci pronašli prilikom PRETRESA KUĆE U SELU LUKIĆEVO

Podeli vest

Policija je u Zrenjaninu uhapsila D. J. (35) i B. Ð. (28) iz Beograda, koje je zatekla u kući u kojoj je otrkivena laboratorija za uzgoj marihuane u veštačkim uslovima

Policija je prilikom pretresa kuće u selu Lukićevo nadonak Zrenjanina pronašla i 1.057 biljaka za koje se sumnja da su indijska konoplja, navodi se u saopštenju PU Zrenjanin.

Laboratorija je bila opremljena stabilizatorima struje, ventilacionim cevima, ventilatorima, filterom za vazduh, tajmerima, lampama, hemikalijama i drugom opremom za uzgoj biljaka.

Evo kako je to izgledalo i šta su prilikom pretresa policajci pronašli

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set