ČUDOM IZBEGNUTA JOŠ VEĆA TRAGEDIJA KOD RTS Plinska boca koja je eksplodirala nije bila jedina!
Podeli vest
Plinska boca koja je danas eksplodirala na gradilištu u Aberdarevoj ulici nalazila se u automobilu, a kako Informer saznaje sa lica mesta ona nije bila jedina!
Naime, na licu mesta se može videti automobil u kojem se nalaze još dve netaknute plinske boce!
Razlomljeni prozori, delovi zgrade koji vise i rastureni automobili samo su deo onoga što je ostalo posle katastrofalne eksplozije koja se danas desila u Aberdarevoj ulici
04.12.2020
11:34
Iako nije poznato da li se gas nalazi i u tim bocama, gotovo je sigurno da je eksplozija mogla biti mnogo gora da su one eksplodirale s obzirom da su pod pritiskom.
Nažalost, u nesreći je poginuo jedan radnik dok je njegov kolega teško povređen. Povređen je i radnik RTS-a koji se nalazio u blizini.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Razlomljeni prozori, delovi zgrade koji vise i rastureni automobili samo su deo onoga što je ostalo posle katastrofalne eksplozije koja se danas desila u Aberdarevoj ulici
Tajkun Dragan Đilas po svoj prilici misli da su građanima Srbije vrane popile mozak pošto najavljuje da će baš on uvesti Srbiju u Evropsku uniju do 2030. godine.
Teheran je obećao uzvratne udare na američka postrojenja za desalinizaciju u regionu Bliskog istoka, kao odgovor na ultimatum SAD i pretnju napadima na energetske objekte ako Iran ne otvori Ormuski prolaz.
Slovenija je upravo postala prva zemlja Evropske unije koja je uvela racionalizaciju goriva. QR kodovi na pumpama. Sistem parnih i neparnih registarskih tablica. Ograničenja količine po vozilu. Isti sistem koji je Šri Lanka uvela pre tri nedelje.
Napadi Hrvatske na predsednika Srbije postali su gotovo svakodnevni. Ipak, uprkos tim napadima, građani primećuju da predsednik Vučić radi u interesu svojih sugrađana. Jedan Hrvat je čak snimio video u kojem hvali njegovu politiku, a da ga pritom nije direktno imenovao.
U Vranju će danas, 24. marta u večernjim satima biti održan komemorativni skup povodom godišnjice početka NATO bombardovanja Savezne Republike Jugoslavije (SRJ).
Večiti student Radomir Lazović, koopredsednik Zeleno-levog fronta (ZLF) i jedan od najostrašćenijih blokadera, priznao je da bi trebalo da uče od Srpske napredne stranke i Aleksandra Vučića.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Pre 27 godina, 24. marta oko 20 časova, počela je NATO agresija na Saveznu Republiku Jugoslaviju. Širom naše zemlje sirene za vazdušnu opasnost oglašavale su se tačno 78 dana, do 10. juna 1999 godine. Agresija je nepravedno dobila naziv "Milosrdni anđeo".
U Srbiji se danas očekuje smena sunca i oblaka, ponegde sa slabom kišom, a na visokim planinama sa provejavanjem slabog snega, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Na padinama Zlatibora, na svežem planinskom vazduhu, svoju životnu priču danas ispisuje Karen Li Desvo de Marinji Gavranović – Južnoafrikanka koja je u Srbiji pronašla više od doma.
Američki saveznici u Persijskom zalivu se polako približavaju ulasku u rat koji Izrael i SAD vode protiv Irana, pošto njihovi stavovi prema Teheranu postaju čvršći nakon stalnih napada koji im remete privrede i nose rizik da iranske vlasti uspostave dugoročnu kontrolu nad Ormuskim moreuzom.
Najmanje 66 ljudi poginulo je nakon što se kolumbijski vojno-transportni avion srušio ubrzo posle poletanja na jugu Kolumbije, dok je prevozio vojnike kroz region Amazona, saopštile su vlasti.
Teheran je obećao uzvratne udare na američka postrojenja za desalinizaciju u regionu Bliskog istoka, kao odgovor na ultimatum SAD i pretnju napadima na energetske objekte ako Iran ne otvori Ormuski prolaz.
Kada je reč o intimnosti, žene često žele više od same fizičke povezanosti. Romantični gestovi i pažnja mogu stvoriti duboku emocionalnu povezanost, koja je često snažniji afrodizijak od svega ostalog.
Ako ste ikada želeli da pošaljete poruku nekome ko nema WhatsApp, uskoro to možda više neće biti problem. Jedna od najpopularnijih aplikacija za dopisivanje na svetu testira funkciju koja bi mogla potpuno da promeni način na koji komuniciramo.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar