U RANU ZORU JE SKOČILA U SMRT! Još jedna tragedija u subotičkoj bolnici: Marija je bila bolesna ali NIJE SE LEČILA OD KORONE
Podeli vest
Nesreća u subotičkoj bolnici. Jutros žena skočila sa 7 sprata subotičke bolnice. Posle skoka jedva je davala znake života, ali je ubrzo preminula
Druga tragedija se dogodila ovog meseca u subotičkoj Opštoj bolnici. Jutros, posle 4 časa i 30 minuta Marija V. (70) je skočila sa sedmog sprata i preminula, a pre deseatk dana je kovid pacijent izašao sa bolničkog odeljenja i preminuo iza bolničke zgrade.
U trenutku maksimalne preopterećenosti zdravstvenog sistema kada je borba za svakog pacijenta opšti prioritet, respiratornoj COVID-19 ambulanti Opšte bolnice u Subotici kompanija "Monte Max“ iz istog grada donirala je nedostajuću opremu u vrednosti od 250.000 rsd. Opšta bolnica ulaže najveće napore da zbrine sve pacijente zaražene korona virusom, te je podrška putem donacija društveno odgovornih preduzeća dragocena pomoć za jačanje kapaciteta zdravstvenog sistema
18.12.2020
14:35
Kako saznajemo, Marija V. nije bila u kovid sistemu bolnice i nije bolovala od virusa korone, bila je pacijent na odeljenju pulmologije, a kako se našla na sedmom spratu bolnice, nije poznato. Pred zoru je skočila sa sedmog sprata bolničke zgrade, a nezvanično saznajemo da se lečila od hronične bolesti duže vreme.
Foto: N.Đ./privatna arhiva
U Subotičkoj policiji potvrdili su za Informer, da je žena skočila sa sedmog sprata Bolnice.
- Nakon izlaska policijskih službenika, žena je u tim trenucima jedva davala znake života, a policija je konstatovala pad sa sedmog sprata, kažu iz MUP-a Subotice.
U Opštoj bolnici dodaju, da je žena posle pada ubrzo preminula, u ranim jutarnjim satima.
- Pacijentkinja je bila na odeljenju pulmologije i nije bila u kovid delu bolničkog sistema, a ubrzo je preminula nakon pada, potvrdili su iz Bolnice.
Okolnosti ove tragedije koja se dogodila u subotičkoj bolnici nisu za sada poznate, a rečeno je da preminula žena nije bila kovid pacijent.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U trenutku maksimalne preopterećenosti zdravstvenog sistema kada je borba za svakog pacijenta opšti prioritet, respiratornoj COVID-19 ambulanti Opšte bolnice u Subotici kompanija "Monte Max“ iz istog grada donirala je nedostajuću opremu u vrednosti od 250.000 rsd. Opšta bolnica ulaže najveće napore da zbrine sve pacijente zaražene korona virusom, te je podrška putem donacija društveno odgovornih preduzeća dragocena pomoć za jačanje kapaciteta zdravstvenog sistema
Velika Britanija suočava se sa jednim od najvećih ekonomskih potresa među razvijenim zemljama zbog sukoba na Bliskom istoku, upozorio je Međunarodni monetarni fond, navodeći da je ta zemlja "posebno izložena" rastu cena energenata zbog velike zavisnosti od proizvodnje struje iz gasa.
Dejan Pavlović, profesor blokader sa FPN-a, šokirao je javnost izjavom o utiscima sa protesta održanog na svega nekoliko metara od mesta gde je tragično stradala studentkinja Filozofskog fakulteta Milica Živković (25). Takođe, govorio je i o "autovanju" blokaderskog rektora Vladana Đokića.
U emisiji koja je sinoć emitovana na Hrvatskoj radio televiziji (HRT) jasno se može videti koliko je Srbija vojno i ekonomski uznapredovala, uz pomoć predsednika Vučića, kada su i sami Hrvati priznali da nemaju odgovor na moćno srpsko naoružanje.
Predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je juče da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić pokrenuti društveni dijalog sa svim političkim činiocima o vanrednim parlamentarnim izborima i opštem spoljno-političkom pravcu Srbije, a da bi prema njenim informacijama ti razgovori mogli da počnu već u petak.
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo", Igor Ćurčić, ugostiće u utorak od 22 sata čuvare tradicije koji se decenijama bore da stare zanate i rukotvorine otrgnu od zaborava i sačuvaju kao deo kulturne baštine ovog naroda prenošenjem znanja na nove generacije.
Dragoljub Kojčić, politički filozof i Marko Kešelj, državni sekretar u ministarstvu sporta gostujući u Info jutru komentarisali su rezultate lokalnih izbora u deset gradova i opština.
Na putevima u Republici Srbiji očekuje se značajno povećanje intenziteta saobraćaja, kao i pojačane migracije međunarodnih posetilaca i turista u periodu od 3. do 7. aprila, uoči i za vreme proslave katoličkog Uskrsa.
Novo Hopovo spada u red najznačajnijih manastira Fruške gore i to ne samo zbog istorijskog i duhovnog značaja za naš narod, već i zbog toga što se pod njegovim svodovima vekovima nalaze najstarije mošti koje se čuvaju u Srbiji.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je francuski predsednik Emanuel Makron odbio da pošalje francuske brodove kao pomoć Sjedinjenim Američkim Državama u operaciji otvaranja Ormuskog moreuza u Persijskom zalivu.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je vojska blizu ostvarenja ciljeva u Iranu, ali bez preciznog roka, uz poruku da će bombardovanjem "vratiti zemlju u kameno doba".
Predstavnik Međunarodnog monetarnog fonda u Kijevu, Gevin Grej, izjavio je da je Ukrajini za pokrivanje budžetskog deficita u 2026. i naredne tri godine potrebno najmanje 136,5 milijardi dolara kredita.
Glumica Dakota Džonson šokirala je javnost priznanjem da je jednu od uloga izgubila samo zato što je odlučila da se rukuje sa članovima kreativnog tima na audiciji.
Amazon MGM Studios objavio je juče na svom Jutjub kanalu prvi zvanični trejler za dugoočekivani igrani film "Masters of the Universe" (Gospodari svemira).
Priprema jaja za dekoraciju može biti zabavna porodična aktivnost, ali često ume da bude prilično nezgodna, boje se razliju po rukama i okolini. Srećom, postoji mnogo lakši način da jaja dobiju lepe boje bez nereda.
Lale važe za jedne od najlepših prolećnih cvetova, ali često brzo izgube svežinu kada se stave u vazu. Ipak, postoji jednostavan način da im produžite trajanje i učinite da duže izgledaju sveže i lepo.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar