• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer/blic

12.01.2021

09:42 >> 11:52

DRAMA KOD NOVE VAROŠI: Izgorelo skoro celo etno selo, vatrogasci nemoćni, objekti od drveta GORELI KAO LUČ

Vesti

DRAMA KOD NOVE VAROŠI: Izgorelo skoro celo etno selo, vatrogasci nemoćni, objekti od drveta GORELI KAO LUČ

Podeli vest

U etno-selu Vraneša u blizini Kokinog Broda, na teritoriji opštine Nova Varoš rano jutros došlo je do požara, u kom je u potpunsti izgoreo centralni objekat u sklopu kog se nalazio restoran i sa ojeg se vatra proširila na celo selol

Na gašenju vatre učestvovalo je više vatrogasnih ekipa, koje su pokušavale da spreče da se vatra proširi sa restorana u kome je izbio požar i koji je izgoreo. Na svu sreću povređenih u požaru nema.

Etno selo Vraneša nalazi se 20-ak kilometara od Nove Varoši, pored puta Kokin Brod - Pribojska banja. Građeno je pre petanestak godina i sastoji se od više drvenih objekata.

Veliki problem za vatrogasce je što je sve izgrađeno od suve borove građe koja gori kao luč. Skoro celo selo je izgorelo.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set