• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: R.B.

15.01.2021

16:09

NAPALI POLICAJCE, PA IH ONDA KLEVETALI: Policija nije intervenisala zbog krsne slave, već GLASNE MUZIKE I PUCNJAVE IZ PIŠTOLJA

Vesti

NAPALI POLICAJCE, PA IH ONDA KLEVETALI: Policija nije intervenisala zbog krsne slave, već GLASNE MUZIKE I PUCNJAVE IZ PIŠTOLJA

Podeli vest

Policijska uprava Kruševac, povodom snimka koji se pojavio na društvenim mrežama i laži da ,, Vulinova policija prekida čoveku krsnu slavu,, ističe da su policijski službenici 14. janara posle ponoći u Novom selu reagovali u skladu sa zakonom po prijavi gradjana za remećenje javnoig reda

- Policija je reagovala po prijavi osobe koja se žalila da se iz kuće osumnjičenih D.R. i N.R. čuje glasna muzika i da pucaju iz pištolja. Nije bilo u pitanju obeleževanje krsne slave, već proslava srpske Nove godine.

Policija je po izlasku na lice mesta u kući, suprotno propisanim epidemiološkim merama, zatekla 12 osoba, od kojih su četvorica muzičari koji su svirali i upozorila prisutne na remećenje javnog reda i mira.

Policajcima naneli lake telesne povrede

Tom prilikom, osumnjičeni D.R. i N.R. napali su dvojicu policijskih službenika i naneli im lake telesne povrede. Policija je protiv te dvojice osumnjičenih, kojima je odredjeno zadržavanje do 48 sati, po nalogu nadležnog tužioca, podnela krivične prijave.

Takođe, komunalna policija je protiv osumnjičenih preduzela mere po osnovu Zakona o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti- navodi Policijska uprava u Kruševcu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Oglasio se Petrov: Odluka Ustavnog suda je konačna i obavezujuća za VST
Politika

Oglasio se Petrov: Odluka Ustavnog suda je konačna i obavezujuća za VST

Profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Vladan Petrov istakao je da je svaka odluka Ustavnog suda opšteobavezujuća i da svi moraju da je poštuju, što važi i za Visoki savet tužilaštva (VST) i odluku koja je doneta povodom rešenja Saveta kojima su odbijeni prigovori izjavljeni u vezi sa tužilačkim izborima za nove članove VST.

17.01.2026

15:12

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set