• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Telegraf

31.01.2021

08:07

UŽAS NA NOVOM BEOGRADU! Pored automobila u garaži pronađen muškarac u lokvi krvi!

Vesti

UŽAS NA NOVOM BEOGRADU! Pored automobila u garaži pronađen muškarac u lokvi krvi!

Podeli vest

Muškarac srednjih godina izboden je oštrim predmetom, pored automobila u garaži nešto posle ponoći u Mileve Marić Ajnštajn u Novom Beogradu

Međutim, zasada nije jasno da li je pokušao samoubistvo ili je napadnut.

Na licu mesta bila je Hitna pomoć i dve patrole policije, a tragovi krvi bili su vidiljivi pored vozila.

Policajci su pokušavali nekoliko trenutaka da otvore vrata garaže, pa kako im to nije polazilo za rukom, ušli su i u zgradu u nameri da ih otvore sa unutrašnje strane.

Kako se za kratko vreme stvorila gužva ispred dva ulaza, to je uznemirilo i stanare.

Muškarac je odvezen kolima Hitne pomoći.

Istraga je u toku, piše Telegraf.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Lažljivi blokaderi, zar vas nije nimalo sramota?! Ovo su simptomi nakon korišćenja zvučnog topa - pametnom dovoljno!
Politika

Lažljivi blokaderi, zar vas nije nimalo sramota?! Ovo su simptomi nakon korišćenja zvučnog topa - pametnom dovoljno!

Jedna od velikih laži blokadera je tvrdnja da je tokom protesta 15. marta 2025. godine na okupljene pušten zvuk iz "zvučnog topa", a te očigledne laži je prihvatio čak i Evropski parlament koji je zvučni top uključio u rezoluciju protiv Srbije. Takvo oružje je verovatno korišćeno u Venecueli kada je kidnapovan tamošnji predsednik Nikolas Maduro, a ovo su simptomi nakon njegove upotrebe.

14.01.2026

17:42

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set