Na telu nestradalog mladića Jovana Veselinovića (18) iz Niša, prema prvim nezvaničnim informacijama, uočene su povrede od pada sa visine
Prema mestu gde je nađeno telo pretpostavlja da je Jovan mogao da padne sa najmanje 10 metara visine, sa jednog od nezavršenih balkona ili prozora zgrade u Ulici Branka Krmanovića.
Pored tela nesrećnog mladića pronađen je i mobilni telefon i novac koji je imao kod sebe.
Prema prvim nezvaničnim informacijama, za sada nisu uočene druge povrede osim povreda od pada sa visine. Telo je poslato na obdukciju, a policija za sada ne isključuje ni jedan drugi scenario.
Foto: nestalisrbija.rs
Kako se saznaje, proveravaju se snimci sa video nadzora iz okolnih zgrada, kao i sve ostale okolnosti kako se mladić našao na ovom gradilištu.
"Ne znamo da li je nesrećan slučaj ili ubistvo"
Jovanova majka Milica Cvetković izjavila je danas da je u toku obdukcija tela mladića koja će, kako je navela, dati odgovore.
- Policija mi je saopstila da je naš Jovan nastradao pod nerazjasnjenim okolnostima. Još uvek ne znamo da li je nesrećan slučaj ili ubistvo - rekla je kratko.
Četiri dana potrage
Podsećamo, potraga za Jovanom trajala je od srede 17. februara kada je poslednji put viđen živ oko 23 časa na Bulevaru Nemanjića i zadnji put lociran u rejonu Ulice Branka Krsmanovića.
Jovan, inače maturant Umetničke škole iz Niša, te večeri sa društvom bio je kod jednog druga u Cvijićevoj ulici gde su igrali video igre. Sa dvojicom drugova i drugaricom pošao je ka kući.
Otpratio je drugaricu do TC "Zona1" na Bulevaru Nemanjića, a mobilni telefon mu je od te noći nedostupan, od oko 4 časa iza ponoći, zbog čega je bilo nemoguće pratiti njegovo dalje kretanje.
Porodica kaže da nikada ranije nije otišao od kuće da se ne javi, da nije imao nikakvih problema i da je bio dobar đak.
Telo Novopazarca Berina L. (26), pronađeno je pre dva dana u blizini graničnog prelaza Kapitan Andrejevo, na izlazu iz Bugarske prema Turskoj. Nadležni organe Bugarske sprovode istragu, a uzrok i smrt za sada nisu zvanično saopšteni. Društvene mreže su preplavile objave njegovih prijatelja i poznanika koji se od njega opraštaju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Blokaderski mediji Nova S i Insajder otvoreno su udarili jedni na druge, a iza svega se krije brutalna borba za vlast i prljavi novac, konstatuje medijski analitičar Uroš Piper.
Rešavanje problema rastućeg broja vojnika koji su odsutni bez prinude trebalo bi da bude prvi prioritet reforme mobilizacije u Ukrajini, rekao je bivši ministar odbrane Mihailo Fedorov tokom prenosa uživo u četvrtak, 7. avgusta.
Blokaderi su sastavili čak 39 strana dug ''dokument'' o političu Vladanu Đokiću, koji treba da bude rektor Univerziteta u Beogradu, a u kojem objašnjavaju zašto ga vetiraju sa blokaderske liste!
Na njihovoj "listi za odstrel" kao lice koje je ekspresno dobilo veto jeste i Milo Lompar - za koga su napravili obimni dosije u kom su do detalja raskrinkali sve njegove licemerne poteze i mutne poslove!
Bivša ambasadorka Branka Latinović gostovala je u programu tajkunskih medija i javno priznala da dolazak predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog u Beograd predstavlja ogromno priznanje za Srbiju.
Najavljeni koncert Dina Merlina, zakazan za 5. septembar na Starom aerodromu u Kraljevu, izazvao je reakcije u javnosti. Nakon najave događaja, usledilo je negodovanje dela građana i udruženja koji traže da koncert bude otkazan.
Poznati hrvatski istoričar Tvrtko Jakovina javno je priznao ono što svi u svetu već dobro znaju - predsednik Aleksandar Vučić ima daleko bolje procene i vodi superiorniju spoljnu politiku od Evropske unije, čuvajući isključivo interese svoje zemlje.
Ministarka za zaštitu životne sredine Sara Pavkov danas je govorila o vodostaju Dunava, subvencijama za kupovinu električnih vozila i drugim bitnim ekološkim temama.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski posetila je danas Hercegovačku Gračanicu, gde se sastala sa gradonačelnikom Trebinja Mirkom Ćurićem.
Uz zvuke saborske himne "Sa Ovčara i Kablara" i podizanjem saborske zastave ispred Spomenika trubaču, svečano je otvoren 65. jubilarni Dragačevski sabor trubača, čime je i zvanično počela najveća svetkovina trube na Balkanu.
Ruski hakeri došli su do dokumentovanih dokaza o direktnom učešću NATO-a u napadima na ruskoj teritoriji, proizilazi iz materijala koje su anonimni hakeri dostavili ruskim medijima.
Svet bi mogao da se suoči sa pucanjem novog finansijskog balona, uprkos više nego oprimističnom raspoloženju na berzama, upozoravaju finansijski stručnjaci.
Mađarski premijer Peter Mađar danas je zahvalio stanovnicima te zemlje na njihovom "neviđenom nacionalnom jedinstvu" u suočavanju sa toplotnim talasom i sušom tokom prošle nedelje, navodeći da je zahvaljujući tome očuvana energetska bezbednost zemlje.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Posle dugog čekanja i brojnih glasina, poznato je kada se očekuje izlazak GTA VI, a otkriveni su i novi detalji o priči, glavnim likovima, mapi i platformama na kojima će igra biti dostupna.
Cvetni aranžmani sa venčanja Alise Amoroso postali su viralni zbog veoma neobičnog detalja. Kako bi smanjila troškove, pridtala je na kreativno rešenje svoje organizatorke venčanja koje je uključivalo karfiol i kupus.
Kupovne kore za pitu mogu postati jednako ukusne kao domaće uz samo jedan jednostavan trik. Saznajte kako da napravite sočnu, mekanu i savršeno ukusnu pitu, bez suvih kora i razočaranja.
TV lice Ana Radulović u emisiji "Demanti" nije zaobilazila nijednu temu, te nam je oktirla kome je prvo rekla da se razvodi, kao i kakva je reakcija njenih roditelja bila.
Poznata voditeljka Ana Radulović bila je gošća emisije "Demanti", u kojoj je prvi put otvoreno govorila o brojnim temama iz privatnog i poslovnog života kao i o odnosu sa roditeljima.
Mustafa Durdžić, otac rijaliti učesnika Asmina Durdžića javno je pružio podršku Hani Duvnjak i Neriu Ružanjiu nakon što se par žestoko sukobio sa Aneli Ahmić u emsiji "Narod pita".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.