• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Vesna Jović

19.05.2021

22:20

IZGUBIO KONTROLU, SLETEO SA PUTA I UDARIO U KUĆU! Saobraćajka u Boru! /FOTO/

Vesti

IZGUBIO KONTROLU, SLETEO SA PUTA I UDARIO U KUĆU! Saobraćajka u Boru! /FOTO/

U selu Donja bela reka nedaleko od Bora oko 21 sat dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je meštanin sela M.S.(22) sleteo sa kolovoza i udario u kuću

Kako kažu okupljeni meštani mladić je dolazio sa seoskog stadiona, automobil mu je proklizao po mokrom kolovozu od kiše prilikom čega je izgubio kontrolu nad vozilom. Na lice mesta je stigla borska policija kao i služba hitne medicinske pomoći koja je odvezla mladića sa povredama glave i donjih ekstremiteta.


Kako Informer saznaje dvadesetdvogodišnji M.S. je bio pod dejstvom alkohola.

       

Foto: Informer/Vesna Jović

    


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji
Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.

29.06.2026

22:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set