TRAGEDIJA! POVEZAO MAJKU KOD LEKARA, OBOJE POGINULI! Potresni detalji nesreće koja je Gospođince ZAVILA U CRNO!
Podeli vest
U Gospođincima, kod Žabalja, na raskrsnici ulica Zmaj Jovina i Kralja Petra, dogodila se stravična saobraćajna nezgoda, u kojoj su majka i sin izgubili živote
Kako nezvanično saznajemo vozač Jovan G. (22) iz Gospođinaca, upravljajući automobilom "fiat punto", iz neutvrđenih razloga izgubio je kontrolu nad vozilom i neposredno posle raskrsnice direktno udario u drvo pored kolovoza. Od siline udara, sa mesta suvozača ispala je Sunčica G. (45), dok su iz automobila vatrogasci izvukli vozača.
Majka i sin su poginuli u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se oko 9 sati, dogodila u Gospođincima , kod Žabalja, na uglu ulica Zmaj Jovine i Kralja Petra
08.06.2021
16:23
- Oni su od kuće krenuli ka Domu zdravlja. Kako sam čuo Sunčicu je Jovan hteo da odveze kod lekara - kaže kratko jedan od rođaka.
Ekipa Hitne pomoći nakon ukazane prve pomoći, povređene su prevezli u Urgentni centar KCV, gde su i pored velikog napora lekara, podlegli povredama.
Tuga, šta drugo reći. Sin i majka zajedno odoše na poslednji put. Čula sam jak udarac, izletela iz kuće i imala sam šta da vidim. Bilo je strašno. Žena je ležala van kola, a vozača su izvlačili.
Nadala sam se da će preživeti, a ne da zajedno preminu. Koja je to sudbina. A on je tako fin dečko, trenira košarku, a ona je žena za primer - priča jedna žena iz Zmaj Jovine ulice.
Tela sina i majke preneti su na obdukciju Instituta za sudsku medicinu u Novom Sadu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Majka i sin su poginuli u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se oko 9 sati, dogodila u Gospođincima , kod Žabalja, na uglu ulica Zmaj Jovine i Kralja Petra
Ambsador Rusije Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je danas da se traži rešenje za Naftnu industriju Srbije (NIS) koje će, kako je rekao i ruski predsednik Vladimir Putin, biti pre svega u duhu i okviru prijateljskih odnosa dve zemlje.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Kurtijevi kandidati, odnosno Srbi-izdajnici su kockari, propaliteti i raspikuće, takve ljude nude kao kanddate za poslanike našem narodu na Kosovu i Metohiji.
Profesor na Fakultetu političkih nauka u Beogradu Milan Petričković izjavio je danas da je akcija studenata u blokadi pod nazivom "Raspiši pobedu", u kojoj će se skupljati potpisi za izbore, jedna vrsta animacije potencijalnog biračkog tela, da se kaže da još ta blokaderska opcija živi i postoji kako se ljudi ne bi opustili.
Elektronska sednica Visokog saveta tužilaštva koju je nezakonito zakazao predsednik Saveta Branko Stamenković ostala je danas bez kvoruma za usvajanje dnevnog reda, pa samim tim i za odlučivanje o podnetim progovorima na tužilačke izbore, saznaje Informer.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić, gostujući u specijalnoj emisiji "Direktno sa Minjom Miletić“, istakla je značaj civilnog društva u procesu evropskih integracija Srbije i naglasila da odgovornost za napredak nije samo na vlasti.
Grip hara Srbijom, a iz nedelje u nedelju, drastično raste broj zaraženih, upozoravaju iz Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut". Stoga lekari apeluju na građane da poštuju savete lekara i izbegavaju velike skupove.
Jelena Vuković (8), učenica drugog razreda Osnovne škole "Danilo Kiš", osvojila je 3. mesto u kategoriji likovnih radova na konkursu Centra za promociju zdravlja Instituta za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut".
Iran je zaplenio strani tanker za naftu dok je prolazio kroz strateški važan Ormuski moreuz, izjavio je danas šef iranskog pokrajinskog odeljenja za pravosuđe Modžtaba Garamani.
Predstavnici Rusije i Sjedinjenih Američkih Država održali su telefonski razgovor po nalogu predsednika Vladimira Putina, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da su Sjedinjene Američke Države pokrenule „moćne i smrtonosne“ napade protiv snaga terorističke organizacije Islamska država (DAEŠ) u Nigeriji, nakon što je prethodno nedeljama optuživao vladu te zapadnoafričke zemlje da nije uspela da obuzda progon hrišćana.
Sever Izraela - Dve osobe su poginule, a dve su povređene u, kako se veruje, terorističkom napadu na severu Izraela, saopštila je vojska (IDF). Osumnjičeni je ilegalno ušao na teritoriju Izraela i napao civile na tri različite lokacije.
Islamistički influenseri na društvenim mrežama pozivali su na bojkot božićnih praznika pa su savetovali muslimane da ne posećuju božićne vašare u Austriji.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Brazilka influenserka Ravena Hanijeli planira da postane "ponovo devojka", trošeći više od 19.000 dolara na operaciju vaginalnog pomlađivanja, ali jedan doktor upozorava na moguće rizike.
Kada padne sneg, mnogi psi ga jedu. Iako deluje bezazleno, ovo ponašanje krije više motiva nego što se na prvi pogled čini, a stručnjaci su otkrili kada je to opasno.
Ako razmišljate o promeni i želite da budete korak ispred svih, sada je pravi trenutak za novu boju kose. Poznati frizer, čiji rad obožavaju brojne zvezde, otkrio je koje nijanse će dominirati u 2026. godini.
Rijaliti učesnica Milena Kačavenda tražila je savet od Maje Marinković u vezi njene silikonske zadnjice, te ispričala kako će nakon izlaska iz rijalitija i ona otići na istu operaciju.
Samoprozvani "Bog obrva" Adam Adaktar isprozivao je svoju prijateljicu influenserku i vlasnicu modnog brenda Dijanu Radonjić, poznatiju kao Dijana Dilajn.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar