RAZLUPAO JE VETROBRAN NA AUTOBUSU NOKAUTIRAO VOZAČA! Nasilnik na saslušanju okrenuo ploču, EVO KAKO SE BRANIO
Podeli vest
PO nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, policija je privela V. D. osumnjičenog da je pre dva dana na autobuskom stajalištu "Omladinski stadion" napao M. J., vozača GSP Beograd.
Prema krivičnoj prijavi na teret mu se stavljaju krivična dela uništenje i oštećenje tuđe stvari i nanošenje teške telesne povrede. Tvrdi se da je V. D. juče oko 3,50 časova, na autobuskom stajalištu „Omladinski stadion“ u alkoholisanom stanju bez povoda i razloga metalnu kantu za otpatke bacio na vetrobransko staklo autobusa u vlasništvu „Gradskog saobraćajnog preduzeća“ garažnog broja 3426 koje je bilo parkirano, usled čega je došlo da naprsnuća vetrobranskog stakla autobusa.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu brzom i efikasnom akcijom uhapsili su V. D. (44) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela teška telesna povreda i uništenje i oštećenje tuđe stvari.
30.06.2021
11:13
Nakon toga je autobusu prišao vozač – oštećeni M. J. koga je osumnjičeni V. D. bez povoda više puta udario pesnicom u po glavi i telu, nanevši mu tako teške telesne povrede. Tom prilikom mu je izbio zube i naneo podlive po licu i telu.
Na današnjem saslušanju u Tužilaštvu, u prisustvu branioca koji mu je postavljen po službenoj dužnosti, V. D. je izjavio da je bio pod dejstvom alkohola i da se ne seća događaja.
Tužilaštvo je predložilo da mu Prvi osnovni sud u Beogradu odredi pritvor zbog opasnosti da bi boravkom na slobodi mogao da utiče na svedoke, kao i zbog postojanja osobitih okolnosti da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Drakula
pre 4 godine
Ovakve ako ne pakujete u kavez i na specijalni tretman,otvorili ste sezonu lova na vozace a i bilo koga na ulici,ima ih mnogo!
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu brzom i efikasnom akcijom uhapsili su V. D. (44) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela teška telesna povreda i uništenje i oštećenje tuđe stvari.
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko pozvao je stanovnike da napuste grad ako imaju tu mogućnost, zbog teške energetske krize, masovnih prekida grejanja i sve većeg opterećenja infrastrukture usled ekstremno niskih temperatura koje su zahvatile ukrajinsku prestonicu.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
M.J.R.M, viši savetnik i rukovodilac grupe za informacione tehnologije u Visokom savetu tužilaštva Branka Stamenkovića, za koga je otkriveno da je bio blizak prijatelj sa likvidiranim Živkom Bakićem, zloupotrebio je svoju poziciju u privatne svrhe, kako bi se obračunao sa svojom komšinicom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu, uputivši snažnu poruku građanima koji, kako je istakao, veruju u razvoj, stabilnost i napredak Srbije.
Profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Vladan Petrov istakao je da je svaka odluka Ustavnog suda opšteobavezujuća i da svi moraju da je poštuju, što važi i za Visoki savet tužilaštva (VST) i odluku koja je doneta povodom rešenja Saveta kojima su odbijeni prigovori izjavljeni u vezi sa tužilačkim izborima za nove članove VST.
Plavi tim je još jednom pokazao koliku netrpeljivost gaji prema Sanji Kalinović, a ovoga puta je tema razgovora bila kako bi ona bila loš kapiten da je bila izabrana.
Ukoliko ste propustili 10. epizodu najvećeg sportskog rijalitija na svetu - Exatlona reprizu imate prilike da gledate od 13 časova na televiziji Informer.
Učesnica Exatlona Sanja Kalinović je progovorila o odnosima unutar Plavog tima, otkrivši da smatra kako je takmičari ne žele na poziciji kapitena jer bi, kako kaže, mogla da raskrinka njihove prljave igre.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Mnogi domaćini se pitaju da li može da se koristi sveća od prošle slave ili je neophodno zapaliti novu. Protonamesnik inž. Željko Hadži Jovanović kaže da danas nije nestašica voska, kao što je nekada bilo, i da svako može da kupi novu sveću za slavu.
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Asocijacija novinara Srbije (ANS) najoštrije osuđuje brutalne napade, uvrede i targetiranje kojima je na društvenoj mreži Redit izložen Aleksandar Baošić, novinar i voditelj televizije Informer.
Italijanske vlasti zaplenile su teretni brod koji je prevozio oko 33.000 tona crnih metala, a koji je prethodno uplovljavao u rusku luku Novorosijsk, objavili su zvanični izvori, prenose ruski mediji.
Rusija razmatra mogućnost udara na podstanice nuklearnih elektrana u Ukrajini kako bi primorala Kijev da prihvati uslove kapitulacije, saopštila je Glavna obaveštajna uprava Ukrajine.
Američki predsednik Donald Tramp najavio je uvođenje i postepeno povećanje carina evropskim saveznicima sve dok Sjedinjenim Državama ne bude omogućena kupovina Grenlanda.
Vrhovni vođa Irana, ajatolah Ali Hamnei, prvi put je danas javno priznao da su tokom nedavnih protesta u toj zemlji ubijene hiljade ljudi, navodeći da su „neki stradali na nehuman, divljački način“.
Pola Kinski, ćerka poznatog nemačkog glumca Klausa Kinskog, čekala je više od 30 godina da svetu kaže šta je, prema njenim tvrdnjama, preživljavala kao dete.
Jugoslovenska glumica Edita Majić napustila je blistavu glumačku karijeru kako bi se zamonašila, a potom potpuno povukla iz sveta i postala pustinjakinja, živeći u samoći na nepoznatoj lokaciji.
Emilija Klark, zvezda serije "Igre prestola", otkrila je da je tokom snimanja nove serije "Ponies" povredila rebro, i to dok je snimala eksplicitnu scenu.
Salata sa pirinčem je jedna od onih za koju se uvek traže kašika više. Lagana, kremasta i osvežavajuća, a dovoljno zasitna je savršen prilog uz pečenje.
Emi Friman iz Australije je podelila jednostavan trik za otvaranje plastične ambalaže koji je privukao globalnu pažnju. Njen savet postao je viralan na TikToku.
Bokser Veljko Ražnatović, sin pevačice Cece Ražnatović, uputio se na kardio trening, i iskoristio priliku da zabeleži trenutak i pokaže koliko je hladno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar