• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: RINA

04.08.2021

12:21

TEŠKO NATOVAREN KAMION NAPRAVIO HAOS! U prevrtanju rušio je sve pred sobom, pokosio stogodišnju lipu, ALI TU SE NIJE ZAUSTAVIO/VIDEO/FOTO/

RINA

Vesti

TEŠKO NATOVAREN KAMION NAPRAVIO HAOS! U prevrtanju rušio je sve pred sobom, pokosio stogodišnju lipu, ALI TU SE NIJE ZAUSTAVIO/VIDEO/FOTO/

U selu Gornja Gorevnica kod Čačka došlo je do saobraćajne nezgode kada je vozač kamiona M.N. koji radi na izgradnji autoputa izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo sa puta.

Prema rečima očevidaca kamion je velikim brzinom uleteo u nepreglednu krivinu i pretpostavlja se da su mu otkazale kočnice. 

Foto: RINA

 

"Prevozio je tampon i bio pod velikim teretom. To je doprinelo da kamion dobije dodatno ubrzanje. Probio je zaštitnu ogradu, udario u stoletnu lipu koju je presekao na pola. Tu se nije zaustavio već razrušio zidane pomoćne objekte u domaćinstvu i završio prevrnut oko 100 metara od saobraćajnice", rekla je za RINU Vukica Lazović vlasnica kuće gde je uleteo kamion.

Na lice mesta izašla je policija i ekipe Hitne pomoći. Vozač kamiona zadobio je teške telesne povrede glave i smešten je u Opštu bolnicu u Čačku.

Foto: RINA

 

Inače, zbog zgradnje deonice autoputa od Preljine do Požege ovim putem svakodnevno prođe na stotine kamiona, pa su meštani i očekivali da se ovako nešto može desiti.

Foto: RINA

 

"Kuća je na lakat krivini i s obzirom da se vozi brzo, a put skoro potpuno uništen ovaj događaj od danas me ne iznenađuje. Ovde ne živim stalno, ovo je imanje nasleđeno od oca i bilo je omiljeno mesto gde smo provodili vikende i odmore dok radovi nisu počeli.

Foto: RINA

 

Imamo i imanje pod voćem, ali smo od svega digli ruke. Sada je ovde sve belo od prašine, u dvorištu me može da se sedi, a ne možete lako ni da razgovarate od buke kamiona.

Foto: RINA

 

Nadam se da će nadležni održati svoje obećanje i vratiti ovaj put koji je nekada vojska gradila u prvobitno stanje", izjavila je Vukica.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Lečite ovu ženu od mržnje! Marija Vasić ponovo sipa otrov - kad je dosta?! (VIDEO)
Politika

Lečite ovu ženu od mržnje! Marija Vasić ponovo sipa otrov - kad je dosta?! (VIDEO)

Marija Vasić, bivša žena Nenada Čanka, političarka u pokušaju koja je izvređala većinu građana Srbije nazivajući ih fetišistima, samo zato što su strpljivo čekali ispred Hrama Svetog Save da se poklone Pojasu Presvete Bogorodice, ponovo sipa otrov sa tajkunske medijske trovačnice "Dobar, loš, zao", uličarske emisije na Novoj S koju vode Nenad Kulačin i Marko Vidojković.

10.06.2026

10:20

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set