• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

17.08.2021

08:26

RASTURENA KRIMI GRUPA, zaplenjeno više od 120 kilograma MDMA droge!

MUP Srbije

Vesti

RASTURENA KRIMI GRUPA, zaplenjeno više od 120 kilograma MDMA droge!

Zaplena velike količine droge u Batočini!

Posle višemesečnog intenzivnog rada, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala uhapsili su N.P. (42) iz Kragujevca, D.N. (35) iz Lazarevca, G.J. (48) državljanina BiH i U.J. (46) turskog državljanina, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela udruživanje radi vršenja krivičnih dela i neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i zaplenili oko 121 kilogram psihoaktivne supstance MDMA.

Policijski službenici SBPOK su u Batočini, prilikom pregleda vozila marke „folksvagen pasat“ kojim je upravljao N.P., iza suvozačevog sedišta pronašli kesu u kojoj su se nalazila četiri paketa sa više od osam kilograma MDMA u vidu tableta. 

Foto: MUP Srbije

Zaplenjena droga

Nakon toga, pripadnici Službe za borbu protiv organizovanog kriminala su u Beogradu, u prtljažnom delu vozila marke „kia sorento“ u kome su se nalazili D.N. i U.J. pronašli pet kartonskih kutija.

U njima se nalazilo 56 paketa sa oko 113 kilograma supstance MDMA, koja je, kako se sumnja, preuzeta u Batočini radi dalje prodaje.

Potom su policijski službenici Službe za borbu protiv organizovanog kriminala u Malom Požarevcu uhapsili G.J. koji se tereti da je MDMA predao trojici osumnjičenih radi dalje prodaje. 

Četvorici osumnjičenih je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti predati Tužilaštvu za organizovani kriminal.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Policajci u žbunju na Košutnjaku zatekli ŠOK PRIZOR
Hronika

Policajci u žbunju na Košutnjaku zatekli ŠOK PRIZOR

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu zaplenili su 68 paketića sa marihuanom i podneli krivičnu prijavu protiv petnaestogodišnjaka zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

11.08.2021

07:26

sledeća vest

Politika

Težak prevarant! Ko je Zagorkin advokat Ivan Ninić: Kupio diplomu, Srbiju krivio za Banjsku...
Politika

Težak prevarant! Ko je Zagorkin advokat Ivan Ninić: Kupio diplomu, Srbiju krivio za Banjsku...

Nakon objavljivanja čitave afere i pozadine tužbe Bojana Pajtića protiv Informera, iza koje stoji vrhovna tužiteljka lično, otkrivamo i identitet advokata porodice Dolovac, vođe blokaderskih odmetnutih tužilaca i sudija, saradnika Aljbina Kurtija, branioca lica optuženih za planiranje terorizma u Srbiji i, najzad, rado viđenog gosta na svim antisrpskim medijskim platformama koje koristi za direktno rušenje vlasti i obmanjivanje javnosti.

07.06.2026

08:14

TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

Emisija koja pomera granice! Gledajte “Na merama” sutra od 20h!
Live TV

Emisija koja pomera granice! Gledajte “Na merama” sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…

05.06.2026

12:55

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Premijera predstave "Luna Luna Park"
Kultura

Premijera predstave "Luna Luna Park"

Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.

04.06.2026

11:51

Magazin

Džet set