• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

27.08.2021

17:48

JEZIVA NESREĆA NA SMEDEREVSKOM PUTU KOD GROCKE! Automobilom udario u autobus, VOZAČ PUTNIČKOG VOZILA NA MESTU OSTAO MRTAV!

Vesti

JEZIVA NESREĆA NA SMEDEREVSKOM PUTU KOD GROCKE! Automobilom udario u autobus, VOZAČ PUTNIČKOG VOZILA NA MESTU OSTAO MRTAV!

Podeli vest

Oko 16.45 na Smederevskom putu kod Grocke dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je jedno lice izgubilo život

Vozač automobila "Škoda Fabia" (oko 60 godina) kretao se u pravcu Grocke kada je  u jednom trenutku iz nepoznatih razloga skrenuo u traku suprotnog smera.

Prednjim delom udario je u autobus koji saobraća na liniji 302.

Vozaču putničkog vozila konstatovana je smrt. U Autobusu je, prema prvim informacijama, povređen jedan putnik.

Saobraćaj obustavljen u oba smera.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set