GOLU I UNAKAŽENU ŽENU BACIO PORED KONTEJNERA Analiza krvi muža iz pakla pokazala da je BIO PIJAN I DROGIRAN
Podeli vest
Goran V. (30) iz Zablaća kod Čačka prekjuče je pijan i nadrogiran zverski pretukao suprugu Nikoliju, s kojom ima četvoro dece, pri čemu joj je otkinuo uvo, izlomio rebra i potpuno joj promenio lični opis! Monstrum ju je potom onesvešćenu i golu izbacio na ulicu, pored kontejnera, pa čak i pretukao svoju majku, jer je branila nesrećnu snaju!
Goran je u vreme jezivog iživljavanja imao zabranu prilaska supruzi, jer ju je često tukao i maltretirao, a ranije je osuđivan zbog nasilničkog ponašanja i oružja.
Povodom slučaja porodičnog nasilja u Zablaću kod Čačka gde je u noći između 29. i 30. avgusta motkom pretučena N. V (29) Osnovno javno tužilaštvo u Čačku saopštilo je da je u toku istraga, te da se G. V. sumnjiči za nanošenje teških telesnih povreda svojoj supruzi, kao i lakih telesnih povreda svojoj majci S. V. (52).
31.08.2021
13:22
Kako smo saznali od izvora iz istrage, Nikolija je unakažena u ponedeljak oko tri sata posle ponoći, nakon što je s mužem došla kući sa jednog svadbenog veselja.
Batine posle svadbe
- Nikolijina svekrva je ispričala da joj je sin u vreme napada bio mortus pijan i da je i ona dobila batine u pokušaju da zaštiti snaju. Nakon užasnog iživljavanja, nasilnik je unakaženu ženu, golu i onesvešćenu, odneo na ulicu i bacio je pored kontejnera. Prolaznici su, šokirani prizorom, odmah pozvali policiju i Hitnu pomoć, koja je teško povređenu Nikoliju prebacila u čačansku bolnicu, gde se lekari bore za njen život. U međuvremenu, nasilnik je uhapšen - rekao je naš izvor.
U čačanskoj bolnici rekli su nam da je Nikolija u veoma teškom stanju i da nije prebačena u Klinički centar "Kragujevac" zbog bojazni da ne bi preživela put.
- Nesrećna žena zadobila je brojne povrede, ostala je bez uha, polomljena su joj rebra, ima unutrašnje krvarenje i podlive i posekotine po čitavom telu. Nalazi se i dalje na odeljenju intenzivne nege bolnice u Čačku i u kritičnom je stanju - nezvanično su nam rekli u bolnici.
Policajci koji su radili na ovom slučaju ispričali su nam da ovakav slučaj mučenja i prebijanja nisu videli u svom radnom veku.
Foto: RINA
- Reč je o ekstremnom obliku nasilja u porodici i to stoji jasno navedeno u izveštaju koji je dostavljen tužiocu. Nikolija je i ranije više puta prijavljivala muža zbog nasilja i mi smo postupali po tim prijavama mnogo puta... Svaka naša intervencija je uredno zavedena i prosleđena Tužilaštvu - rekao nam je policajac i dodao:
- Iako sam se za ove godine rada u policiji nagledao svega, ovakav slučaj nisam imao. Žena je bila potpuno izubijana, od eksera na motki bila je sva iskidana po celom telu. Krvava, bez uha, polomljenih rebara i kostiju... Potpuno izobličena od batina... Tako isprebijanu našli smo je bačenu na asfalt, pored kontejnera u Zablaću.
Slučaj zverskog prebijanja vodi Osnovno javno tužilaštvo u Čačku. Dežurni tužilac Jasmina Lazović u ponedeljak je osumnjičenom odredila meru zadržavanja do 48 sati i on će biti saslušan danas u popodnevnim satima.
Tri krivična dela
Po nezvaničnim saznanjima, Goranu se na teret stavljaju tri krivična dela - dva se odnose na prebijanje sa teškim telesnim povredama supruge i majke, a treće se odnosi na kršenje mere zabrane prilaska supruzi zbog ranijeg nasilja u porodici.
Ako bude osuđen, preti mu od dve do deset godina zatvora za zversko prebijanje, dok mu za kršenje zabrane prilaska žrtvi sledi do 60 dana zatvora.
Goranu je posle hapšenja uzeta krv na analizu, koja je pokazala da je, osim alkohola, konzumirao i narkotike.
Rođaka: Nikolija ranije bežala u Sigurnu kuću
Goranova rođaka i komšinica kaže da je nasilnik živeo u porodičnoj kući sa suprugom Nikolijom, njihovo četvoro dece, majkom i bratom.
- Niko u komšiluku nije znao da Goran ima meru zabrane prilaska supruzi i kući, jer se posle svakog incidenta vraćao iz policijske stanice kući i nastavljao po starom, do sledećeg dolaska policije. Nikolija je nekoliko puta bežala sa decom u Sigurnu kuću, ali ona bi mu se uvek vratila, a Goran bi je tada još više tukao i maltretirao. Nije mogla da se vrati ni u roditeljski dom, ne znam zašto... Verovatno je strahovala da muž ne naudi deci - priča njihova rođaka iz Zablaća.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
moravka
pre 4 godine
Cuj ti ovo, Nikolija je sa muzem dosla kuci? muz koji ima zabranu prilaska:((( Strasno da strasnije ne moze biti::(((
Povodom slučaja porodičnog nasilja u Zablaću kod Čačka gde je u noći između 29. i 30. avgusta motkom pretučena N. V (29) Osnovno javno tužilaštvo u Čačku saopštilo je da je u toku istraga, te da se G. V. sumnjiči za nanošenje teških telesnih povreda svojoj supruzi, kao i lakih telesnih povreda svojoj majci S. V. (52).
Korišćenje ruskih raketnih sistema „Orešnik“ u ratu u Ukrajini ima pre svega demonstracioni karakter i usmereno je na razbijanje jedinstva između Sjedinjenih Američkih Država i Evrope, ocenio je francuski general Nikola Rišo.
Dok Evropa pokušava da se obračuna sa ekstremizmom i govorom mržnje, u centru Splita zabeleženo je novo divljanje ekstremista uz neizostavni ustaški pozdrav "Za dom spremni".
Aleksandar Dikić, voditelj KTV Zrenjani i okorleni antisrpski ekstremista, advokat Čedomir Stojković - obojica hapšeni zbog pozivanja na rušenje ustavnog poretka - besramno su vređali predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Još jedan primer medijske manipulacije i pokušaja reanimacije politički propalih blokadera dolazi sa antisrpskog portala "Nova S", koji je protekle nedelje usiljeno najavljivao i pisao o protestu u Novom Sadu, koji se juče, nablaže rečeno - raspao.
Još jedan skandalozan potez blokadera podigao je buru u javnosti. Organizatori protesta unapred su planirali mesta za isticanje zastava Euromajdana, tzv. Sandžaka i Albanije, dok se prema srpskoj trobojci odnose sa otvorenim prezirom.
Dok Evropa pokušava da se obračuna sa ekstremizmom i govorom mržnje, u centru Splita zabeleženo je novo divljanje ekstremista uz neizostavni ustaški pozdrav "Za dom spremni".
Učesnica Sanja Kalinović često je na meti svojih saboraca koji je gotovo svakodnevo izbegavaju, što je zapalo za oko kako gledaocima, tako i prodršci ostalih takmičara.
Tokom gostovanja u Specijalnoj emisiji o Exatlonu prijateljica Sanje Kalinović šokirala je sve prisutne, uključujući i devojku Nemanje Radovanovića, izjavom da će se Sanja možda zaljubiti u Nemanju!
Sada već bivša učesnica Exatlona Srbija Amela Melegi u specijalnoj emisiji na televiziji Informer priznala je da je za nju Boško Marinković idealan muškarac.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Prema izveštaju Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije vreme će danas biti pretežno sunčano, vetrovito i hladno, uz najvišu temperaturu do 5 stepeni.
Albanski premijer Edi Rama pohvalio se u javnosti da je među svetskim liderima koje je američki predsednik Donald Tramp lično pozvao da učestvuju u novom Odboru za mir.
Zgrada Teritorijalnog centra za regrutaiju uništena je u mestu Belopolje u Sumska oblast, a potvrđeni su gubici među zaposlenima, saopštili su izvori u ruskim bezbednosnim strukturama.
Američki predsednik Donald Tramp planira da osnuje odbor za mir i želi da zemlje plate milijardu dolara da bi ostale u tom odboru, objavio je Blumberg, koji je imao uvid u nacrt osnivačke povelje.
Uspomenu na glumicu Jelenu Čvorović danas od zaborava čuva njena ćerka jedinica Mina Paunović koja često na društvenim mrežama objavljuje fotografije u spomen majke.
Čarapa punjena pirinčem može poslužiti kao jednostavno i prirodno sredstvo za ublažavanje glavobolje, migrene, sinusnog pritiska, kao i bolova u vratu, zglobovima i mišićima.
Dugotrajno odsustvo intimnosti dovodi do određenog obrasca ponašanja kod žena koje je otkrivaju, a stručnjaci su otkrili na koje simptome da obratite pažnju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar