• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

06.09.2021

09:28

Saobraćajka kod Novog Sada, muškarac preminuo na licu mesta!

Vesti

Saobraćajka kod Novog Sada, muškarac preminuo na licu mesta!

Podeli vest

Muškarac (32) godine poginuo je u nedelju uveče u saobraćajnoj nesreći na putu Futog - Begeč, piše portal 021.rs

Portparol Hitne pomoći, doktor Zoran Krulj, rekao je da je njihova ekipa po pozivu policije izašla na teren u dva časa posle ponoći i na licu mesta mogla samo da konstatuje smrt muškarca.

Prema nezvaničnim informacijama, muškarac je poginuo nakon što je, krećući se iz pravca Futoga ka Begeču, na izlazu iz naseljenog mesta, izleteo vozilom sa puta.

Policija je obavila uviđaj i više informacija se očekuje u saopštenju MUP-a.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!
Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!

Video snimak čiji je glavni akter propali političar Sergej Trifunović u kom nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana govori o cenzuri Aleksandre Subotić, smenjene direktorke tajkunskih medija koji posluju unutar “Junajted grupe”, ponovo je postao aktuelan nakon što je obelodanjeno da će nova uprava voditi medije poput N1, Nove, Radara i Danasa.

22.02.2026

11:10

Exatlon

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…

20.02.2026

10:18

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set