OVO JE MOGUĆ UZROK SMRTI DEČAKA (16) NA ADI?! Oglasili se iz Hitne pomoći: Naša ekipa je brzo stigla, na žalost mu nije bilo pomoći!

G.U.

17:33 Hronika 1

Informer.rs/Tanjug | 19. 09. 2021.

OVO JE MOGUĆ UZROK SMRTI DEČAKA (16) NA ADI?! Oglasili se iz Hitne pomoći: Naša ekipa je brzo stigla, na žalost mu nije bilo pomoći!

Hitna pomoć i zaposleni iz Crvenog krsta dali su sve od sebe da spasu dečaka (16) koji je danas preminuo dok je igrao fudbalsku utakmicu na Adi Ciganliji, ali mu nažalost nije bilo pomoći, rečeno je Tanjugu iz Hitne pomoći


Tinejdžer je bio član FK Barajevo, koji je igrao na protiv FK 011 Beograd, a meč je igran u okviru kadetske Fer plej lige.

- Naša ekipa hitne pomoći brzo je stigla na mesto nesreće, a dečaka, koga je otac gledao sa tribina, već su pokušali da reanimiraju članovi Crvenog krsta. Nažalost, reanimacija nije bila uspešna - dodali su iz Hitne.

Dečaku je iznenada pozlilo i samo se srušio na zemlju, a na lice mesta došla je i policija.

- U ovom trenutku teško je utvrditi tačan uzrok smrti. Moguće je da je u pitanju aneurizma, ali se ne može sa preciznošću reći. Posle obdukcije na Instututu za sudsku medicinu moći će da se utvrdi uzrok smrti dečaka - dodali su iz Hitne pomoći.Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.