ŠOKANTNI DETALJI SASLUŠANJA OCA MONSTRUMA! Silovao ćerku i hvalio se pedofilima, jednim zahtevom SUDIJU JE OSTAVIO BEZ TEKSTA!
Podeli vest
Protiv K.S. (49) iz okoline Petrovca na Mlavi, Viši sud u Požarevcu, na predlog višeg tužioca, odredio je pritvor od 30 dana zbog sumnje da je izvršio obljubu nad detetom zloupotrebom položaja
Osim odluke o pritvoru, sudija za prethodni postupak naložio je i pokretanje istrage. Pritvor je određen kako osumnjičeni ne bi uticao na svedoke i kako ne bi ponovio isto delo, ali i zbog prirode samog krivičnog dela i uznemirenja javnosti.
Monstrumu K.S. iz sela Ranovac u opštini Petrovac na Mlavi Viši sud u Požarevcu odredio je pritvor do 30 dana zbog sumnje da je izvršio krivično delo obljuba
27.10.2021
10:44
Kako smo saznali iz izvora bliskog policiji, on je razotkriven tako što je na fejsbuku saopštavao šta je radio svojoj ćerki, staroj 12 godina. Više puta on je sa njom imao oralni seksualni kontakt. Zaustavili su se na tome jer se devojčica protivila seksualnom odnosu, iako joj je on govorio da tako treba, jer je time priprema za udaju.
Posle hapšenja, on je u utorak saslušan u Višem tužilaštvu, pred advokatom dodeljenim po službenoj dužnosti. Tom prilikom je tužiocu opisao šta je radio, ali to nije smatrao nekim težim delom, već se nadao da će za takav „prekršaj“ da plati novčanu kaznu i posle toga da se vrati kući.
Za delo za koje se tereti njemu preti kazna od 3 do 12 godina zatvora. Inače, osumnjičenog je žena napustila pre tri godine i od tada je petoro dece ostalo samo sa njim.
Troje je punoletno, a ćerka od 12 i sin od 10 godina, posle njegovog hapšenja, smešteni su kod hranitelja. Osumnjičeni ima dva hektara zemlje, ali je primao socijalnu pomoć i povremeno radio za dnevnicu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Monstrumu K.S. iz sela Ranovac u opštini Petrovac na Mlavi Viši sud u Požarevcu odredio je pritvor do 30 dana zbog sumnje da je izvršio krivično delo obljuba
Spoljnopolitička prognoza za 2026. godinu, koju je izneo politički analitičar Aleksej Muhin, ukazuje na produžetak globalne nestabilnosti, nastavak sukoba u Ukrajini i ozbiljno pogoršanje odnosa među ključnim svetskim akterima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, a zatim se obratio medijima.
Političara i humanitarca Arno Gujona Informerova ekipa snimila je kako bez žurbe šeta centrom Beograda, a potom ulazi u kafanu, gde je, uz supu, razgovarao sa prijateljima.
Britanska laburistička vlada premijera Kira Starmera potrošila je više od pola miliona funti poreskog novca na plaćene influensere na TikToku i drugim društvenim mrežama, s ciljem da poveća sopstvenu popularnost i promoviše vladinu politiku među mladima, objavio je „Gardijan“.
Portparol Evropske unije za spoljne poslove Anuar el Anuni izjavio je danas da EU insistira na poštovanju suvereniteta Somalije, nakon što je Izrael zvanično priznao njen otcepljeni region Somalilend kao nezavisnu državu.
Pilot ultralakog aviona koji je nosio reklamni baner poginuo je nakon što se letelica srušila u more kod plaže Kopakabana u Rio de Žaneiru, saopštile su lokalne vlasti.
Najnoviji dokumenti Ministarstva pravde SAD otkrivaju hiljade kupovina Džefrija Epštajna na Amazonu između 2014. i 2019. godine, uključujući dečje školske uniforme, seksualne igračke, kostime sa simbolikom moći i pet primeraka romana „Lolita“ Vladimira Nabokova.
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
Glumica Mina Lazarević već neko vreme je u emotivnoj vezi sa glumcem Vladimirom Pošavcem Tušekom ali se malo zna da je on bio u braku sa njihovom koleginicom Jelenom Bosančić sa kojom ima sina.
Dok su se prolaznici u Njujorku nadali fotografiji i kratkom susretu, glumac Harison Ford imao je sasvim drugačiji plan, da mirno pređe ulicu i nastavi svojim putem.
Ponekad je dovoljan dobar film da te resetuje, pogura i natera da ponovo poveruješ u sebe. Ako ti treba inspiracija, energija ili samo mali podsetnik da je upornost jača od okolnosti, ovo su filmovi koje vredi pogledati.
Nova godina se ne dočekuje u tišini, i isto važi za ono što nosite. Ovo je noć u kojoj garderoba govori pre vas, a mi vam donosimo ideje za tri stajlinga sa kojima nema greške.
Mnogi imaju običaj da pre jela popiju čašicu ili dve rakije, bilo kod kuće ili u restoranu. Stručnjaci upozoravaju da ne poboljšava apetit, već ga kvari i uzrokuje neprijatan osećaj u stomaku.
Robot usisivači nude veliki komfor i štede vreme, ali uz čišćenje doma često prikupljaju i podatke o prostoru, navikama i rasporedu stanovanja. Kako postaju sve pametniji i povezaniji, korisnici se sve češće pitaju da li je praktičnost vredna potencijalnog rizika po privatnost.
Pečenje ribe često je mala kućna drama. Miris se zadrži satima, ukus zna da bude suv, ali zzu na scenu stupa jabuka, sastojak koji deluje nebitno, a u praksi pravi ogromnu razliku.
Večeras je u emisiji "Pinkove zvezde" došlo do rasprave između repera Desingerice i Bosanca, zbog čega je kompozitor u jednom momentu napustio svoje mesto.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar