KADA JE NJU VIDEO, SLOMIO SE I "PROPEVAO"! Evo kako je Džonić odlučio da priča o jezivom zločinu porodice Đokić!
Podeli vest
Objektiv prenosi tačan momenat kada je Džonić posle hapšenja odlučio da "propeva”
Glavnoosumnjičeni u istrazi zbog ubistva tročlane porodice Đokić, Goran Džonić (54), prenosi Objektiv, nema nameru da sebi naudi dok dane provodi u pritvoru, već je i ovo deo njegove glume i performansa.
Džonić je policiji objasnio gde je sklonio oružje, pa je patrola sa Suzanom otišla do Aleksinca, ali je pribavljanje za istragu skoro najvažnije stvari, naišlo na neočekivane prepreke
28.10.2021
20:35
- Nisu istinite glasine koje kruže da pokušava da se ubije. Apsolutno se po njegovom ponašanju ne može zaključiti da se kaje ne samo zbog ubistva već i zbog činjenice da još četvorica muškaraca sede iza rešetaka zbog njega - prenosi Objektiv izjavu izvora iz istrage.
On otkriva i tačan momenat kada je Džonić posle hapšenja odlučio da "propeva”.
- Tek nakon što je video uplakanu i vidno pogubljenu suprugu, nešto je u njemu kvrcnulo, pa je počeo da priča - objasnio je izvor Objektiva.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Džonić je policiji objasnio gde je sklonio oružje, pa je patrola sa Suzanom otišla do Aleksinca, ali je pribavljanje za istragu skoro najvažnije stvari, naišlo na neočekivane prepreke
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, perjanica antisrspke televizije N1, masno je slagala da je unuka čuvenog srpskog akademika i arhitekte, pokojnog Nikole Hajdina, i to iskoristila kao jedan od glavnih aduta da sebi "podigne" status i postane poželjan kandidat za blokadersku listu na izborima.
Darko Mladić, sin generala Ratka Mladića, izjavio je da je zdravstveno stanje njegovog oca i dalje veoma teško, te da narednih dana očekuje hitnu odluku Haga o zahtevu za puštanje generala na lečenje u Srbiju.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović vratio je na fabrička podešavanja tajkuna Dragana Đilasa, predsednika Stranke slobode i pravde (SSP).
Jovanka Žitea, kraljica vlaške magije, otkriva tajne Jabukovca! Od udara groma i vila, do tri braka i zabrane ulaska u crkvu - ovo je njena neverovatna priča.
Američki marinci pokrenuli su program razvoja bespilotnog teretnog helikoptera, dodelivši ugovor vredan 15,5 miliona dolara kompanijama Sikorsky i Robinson Unmanned.
Pretnje Volodimira Zelenskog da će uvesti sankcije Tel Avivu ukazuju na razdor između šefa kijevskog režima i premijera Izraela Benjamina Netanjahua, izjavio je bivši premijer Ukrajine Nikolaj Azarov, prenose RIA Novosti.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Domaći burger sos je jedna od onih stvari koje potpuno promene ukus običnog obroka. Kada ga jednom probate, industrijske verzije iz prodavnice više vam neće delovati ni približno isto.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar