• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/kurir

06.11.2021

09:15

OTKRIVENA TROVAČICA IZ KOMŠILUKA! Muškarce kojima je kuvala i spremala po kući TAJNO DROGIRALA I KRALA IM NOVAC

printscreen

Vesti

OTKRIVENA TROVAČICA IZ KOMŠILUKA! Muškarce kojima je kuvala i spremala po kući TAJNO DROGIRALA I KRALA IM NOVAC

Podeli vest

Kućna pomoćnica S. S. (48) iz Smoljinca kod Požarevca uhapšena je zbog sumnje da je drogirala i pokrala dvojicu muškaraca u čijoj je kući radila

- Muškarci koji su je angažovali da im kuva i sprema po kući primetili su da se osećaju loše u poslednje vreme, te da počinje da im nedostaje novac u kući. Pre dve nedelje završili su na ispiranju želuca, a ispostavilo se da su bili drogirani velikom količinom tableta za spavanje - priča naš izvor i nastavlja:

- Oni ni tada nisu posumnjali na kućnu pomoćnicu koja je dolazila kod njih pošto su sami stanovali u kući, ali su polako počeli da povezuju stvari.

Navodno, kada su shvatili da ih pomoćnica, inače meštanka, drogira, obratili su se policiji.

- Ispostavilo se da je ona usitnjavala tablete za spavanje i sipala im u hranu i piće. Kada bi domaćini, inače gastarbajteri, zaspali, ona je navodno uzimala od njih novac koji su držali u kući - priča naš sagovornik upoznat sa istragom.

Kako se sumnja, S. S. je od nesrećnih ljudi uzela oko 145.000 dinara.

S. S. je određeno zadržavanje do 48 sati i ona će, uz krivičnu prijavu, biti privedena Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Hahaha

pre 4 godine

Jadna noje ona htela nego su je oni naterali nasilnici, kad bi se malo izrovarilo saznalo bi se koliko ovakvih jadnih zena ima na prostoru srbije.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set