NOVAK ĐOKOVIĆ DOŽIVEO ŠOK: Ovo se upravo desilo na Rolan Garosu 2026!
126. 05. 2026. u 13:47
226. 05. 2026. u 13:47
InstagramPrintscreen
Vesti
Kontroverzna starleta Soraja Vučelić optužila je bivšu državnu sekretarku u MUP Dijanu Hrkalović da joj je ona smestila zabranu ulaska u Srbiju 2018. godine! Soraja se žali da joj je Hrkalovićeva, koja je trenutno u pritvoru, učinila "veliku nepravdu" i da je "pravda spora, ali dostižna".
Da sve bude još zanimljivije, Soraja je optužila Dijanu da joj je smestila zabranu ulaska u našu zemlju zbog bivšeg dečka?!? Dobro obavešten izvor Informera otkrio nam je da je Soraja, naime, pre četiri godine bila s izvesnim vođom navijača iz Beograda, kog je ubrzo ostavila, ali on s tim, navodno, nije mogao da se pomiri. Taj čovek je, prema toj verziji priče, ubrzo potom započeo ljubavnu vezu sa tadašnjom funkcionerkom u MUP Dijanom Hrkalović i on ju je, navodno, iz osvete nagovorio da Soraji izdejstvuje zabranu ulaska u Srbiju!
Starleta, međutim, nije htela ni da potvrdi ni da demantuje ovu priču:
- Da, istina je da Dijana stoji iza svega toga i da mi je učinjena velika nepravda, ali o detaljima ne želim da govorim. Uostalom, pravda je spora, ali dostižna i nemam potrebu ništa da forsiram po tom pitanju.
Soraja je još samo kratko dodala da nisu tačni navodi pojedinih medija da joj je Hrkalovićeva izdejstvovala zabranu ulaska u Srbiju zbog sukoba sa starletom Tijanom Maksimović, zvanom Tijana Ajfon.
Nije tačno da mi je Dijana izdejstvovala zabranu ulaska u Srbiju zbog sukoba sa Tijanom Ajfon
Soraja Vučelić
Inače, Soraja je prvi put bila u žiži javnosti zbog veza sa podzemljem u septembru 2014, nakon ubistva njenog bliskog prijatelja, vođe barskog klana Armina Muše Osmanagića. Muša je ubijen hicem iz snajpera ispred svog kafića u Baru, i to samo nekoliko minuta nakon što je ispratio Soraju iz tog lokala. Starleta je zbog toga satima saslušavana u crnogorskoj policiji, jer se ispitivala mogućnost da ga je ona namamila da izađe iz lokala, ali starleta je tvrdila da je od Muše samo tražila da joj pozajmi "maserati" za snimanje nekakvog spota, da nije ni slutila šta će mu se desiti, pa je puštena.
Potom joj je u oktobru 2015. u Podgorici zapaljen džip "rendž rover", i to odmah nakon što je u zatvoru u Spužu posetila bliskog prijatelja Beograđanina Miloša Čujovića, koji je u međuvremenu osuđen na pet i po godina zatvora jer je hakerskim prevarama i falsifikovanjem dokumenata ukrao milion i po evra sa tuđih računa u bankama. Čujović je pre četiri godine pušten da se brani sa slobode, nakon čega je pobegao u inostranstvo, zbog čega je osuđen u odsustvu.
Soraji je, takođe, u septembru 2017. u Beogradu, malo pre nego što joj je zabranjen ulaz u Srbiju, zapaljen skupoceni "maserati" i tada se u medijima spekulisalo da je primala pretnje smrću.
Mediji su je tada povezivali sa osobama bliskim Luki Bojoviću i crnogorskom "škaljarskom klanu", koji je bio u sukobu sa "kavačkim klanom". Crnogorska policija, naime, veruje da iza ubistva Osmanagića stoji klan Luke Bojovića, koji je trenutno u zatvoru u Španiji.
Soraja se dovodila u blisku vezu i sa Kotorankom Željkom Rolović, čuvenom Madam Željkom, koja je nekoliko puta privođena zbog sumnji da je posredovala u prostituciji, što je i sama priznala.
Što se tiče Dijane Hrkalović, ona je uhapšena 15. oktobra zbog sumnje da je opstruisala istragu ubistva karatiste Vladimira Miloševića 30. januara 2017. u centru Beograda kako bi zaštitila Veljka Belivuka i Marka Miljkovića Mesara, koji su bili optuženi za taj zločin. Navodno, Dijana je od policajca Dejana Milenkovića tražila da tužilaštvu ne dostavi na vreme izveštaje o otvaranju telefona, koji su nađeni nakon ubistva karatiste. Na taj način je, kako se sumnja, uticala na uništavanje dokaza o ubistvu karatiste, pa je time počinila krivično delo trgovina uticajem.
Belivuk i Miljković su u međuvremenu oslobođeni optužbi za ubistvo Miloševića zbog nedostatka dokaza, ali su uhapšeni zbog brojnih drugih zločina.
Soraji Vučelić je, barem zvanično, zabranjen ulazak u zemlju u skladu sa Zakonom o strancima, na osnovu kog se ulazak u zemlju može zabraniti stranim državljanima radi zaštite javnog poretka ili bezbednosti Srbije i njenih građana. Imena u registru su tajna, ali mediji su preneli da je spisak nedavno proširen imenima još nekoliko starleta koje se povezuju sa crnogorskim klanovima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
pre 4 godine
"Dobro obavešten izvor Informera otkrio nam je da je Soraja, naime, pre četiri godine bila s izvesnim vođom navijača iz Beograda, kog je ubrzo ostavila, ali on s tim, navodno, nije mogao da se pomiri." Jos jedna "postenjacina" iz hrkalovickinog kadra "zandar" i bivski belivukov prijatelj nenad vuckovic vucko
Zdravstveno stanje generala Vojske Republike Srpske Ratka Mladića je nepromenjeno, odnosno i dalje veoma loše, rekao je generalov sin Darko Mladić za RTRS.
26.05.2026
17:49
Na Filozofskom fakultetu u Zagrebu održan je skandalozan skup na kom su odbegli aktivisti organizacije STAV i pojedini studenti blokaderi iz Novog Sada, uz podršku hrvatskih profesora i studenata, žestoko napadali Srbiju, srpske institucije i državni vrh!
26.05.2026
18:56
Profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu Čedomir Antić pravi je penicilin za blokadere!
26.05.2026
16:39
Zamenik predsednika SRS-a Aleksandar Šešelj govorio je za Informer i tom prilikom istakao da ljudi koji stoje iza blokada, kriju se u drugom planu, dok u prvi red "guraju" decu.
26.05.2026
18:09
Blokaderska čepulja Srđan Milivojević ponovo je pokazao pravo lice opozicije, ovoga puta gostujući u hrvatskim medijima, gde je brutalno udarao na sopstvenu državu i predsednika Srbije Aleksandar Vučić.
26.05.2026
17:00
Ferrari je predstavio svoj prvi potpuno električni automobil pod nazivom "Luce" (Luće), model koji predstavlja novu eru za legendarnu italijansku marku, a koji će koštati više od 500.000 evra.
26.05.2026
17:10
Među budućima srednjoškolcima svake godine najpopularnije su gimnazije i to one " poznate" za koje treba od 94 do čak 100 poena.
26.05.2026
16:00
Dragana Gavrilović, učenica šestog razreda Osnovne škole "1.oktobar" iz Bašaida, kod Kikinde, nedavno je osvojila prvo mesto na Republičkom takmičenju iz matematike, ali za sledeća takmičenja vežbaće uz pomoć kompjutera!
26.05.2026
17:51
Gotovo svakodnevno ih viđamo po ulicama, same ili u grupama, lutaju, traže hranu, a nekad su imali dom. Među njima i zec Željko.
26.05.2026
15:30
Na ulasku u Šabac iz pravca Beograda, osvanuo je bilbord koji je privukao veliku pažnju vozača iako se na njemu ništa ne reklamira!
26.05.2026
14:59
Ukrajina je zvanično potvrdila da je mapirala stotine strateških ciljeva unutar granica Belorusije, spremnih za napad u slučaju širenja sukoba.
26.05.2026
18:40
Dmitrij Medvedev zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije oštro je prokomentarisao zvanični stav Evropske unije o ostanku njihovih diplomata u glavnom gradu Ukrajine, uprkos upozorenjima Moskve.
26.05.2026
18:10
Jermenija i Sjedinjene Američke Države zvanično su potpisale i parafirale paket ključnih dokumenata koji označavaju novu eru u njihovim bilateralnim odnosima.
26.05.2026
17:10
Devet zemalja povuklo se iz češke koalicije koja je zadužena za snabdevanje Ukrajine artiljerijskom municijom, prenosi list Fajnenšal tajms.
26.05.2026
16:40
Glumica Natalija Nataša Lučanin je devedesetih godina važila za jednu od najvećih zavodnica u Srbiji, a mnogi su je smatrali najlepšom Beograđankom koja se bavila glumom.
26.05.2026
14:20
Glumci Pavle Vusić, Danilo Bata Stojković, Zoran Radmilović i Nenad Jezdić su pre glumačke karijere radili teške poslove kako bi preživeli.
26.05.2026
13:33
Sredinom maja, pala je prva klapa serije "Advokatice" prema scenariju Đorđa Milosavljevića i u režiji Milana Karadžića.
26.05.2026
13:00
Glumica Milica Milša pozirala je pored motora u kožnim pantalonama, jakni i crnim čizmama i kacigom u ruci, sve za potrebe serije "Dadilja sa sela" u kojoj glumi Zorku.
26.05.2026
11:09
Glumac Rasel Krou vikao je na svoje fanove ispred hotela u Parizu jer su se previše gurali kako bi uspeli da od njega dobiju autogram.
26.05.2026
10:41
Tejana Tejlor se pojavila na 52. dodeli American Music Awards i svojim izdanjem je izazvala najviše pažnje.
26.05.2026
18:20
Zaboravite na klasično kuvanje testenin i isprobajte jednostavan metod koji štedi vreme i donosi savršene rezultate.
26.05.2026
17:40
Na svetu postoji mnogo rasa mačaka sa različitim vrstama dlake , ali tri rase izdvajaju po neverovatnoj mekoći krzna koje izgleda gotovo nestvarno.
26.05.2026
17:00
Gugl dodatno integriše Gemini veštačku inteligenciju u Android i ChromeOS uređaje kroz novi sistem Gemini Intelligence.
26.05.2026
16:20
Domaći kečap od paradajza, paprika i začina donosi intenzivan, prirodan ukus i potpunu kontrolu nad sastojcima.
26.05.2026
15:40
Voditeljka Jovana Jeremić pronašla je detelinu sa četiri lista, zbog čega nije krila oduševljenje.
26.05.2026
18:27
Nekadašnja voditeljka Kija Kockar pohvalila se poklonom koji je dobila od verenika povodom rođendana.
26.05.2026
17:52
Pevač Isak Šabanović organizovao je promociju nove pesme pod nazivom "Moglo je biti gore", a ujedno je iskoristio priliku da najavi svoj prvi solistički koncert u karijeri koji je zakazan 5. decembra u MTS dvorani.
26.05.2026
17:01
Pevačica Marina Visković otputovala je u Dubai odake je objavila fotografije i pokazala novi imidž, ali i skupoceni sat čija cena iznosi preko 20.000 evra.
26.05.2026
16:59
Mlada pevačica Ana Jokić privukla je veliiku pažnju gledaoca u muzičkom takmičenju "Pinkove zvezde" i to najvećim delom atraktivnim izgledom i vrelim plesovima.
26.05.2026
16:10
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar