Ovako je Dijana Hrkalović PRETILA policajcu: AKO NE UĆUTIŠ O UBISTVU OGNJANOVIĆA, JA ĆU TE UĆUTKATI!!!
Podeli vest
Ako ne ućutiš ja ću da te ućutkam. A ne želiš rat sa mnom, veruj mi da ne želiš rat sa mnom!
Ovo su pretnje koje je nekadašnja državna sekretarka MUP-a Srbije uputila svom kolegi policajcu Aleksandru Ljubičiću, jer se raspitivao i samostalno istraživao ubistvo poznatog beogradskog advokata Miše Ognjanovića! Policajac Ljubičić ovo je otkrio u ekskluzivnom intervjuu za Informer.
Policajac Aleksandar Ljubičić, koji je trenutno na poziciji kriminalističkog inspektora u Službi za ratne zločine, odbio je da izvrši usmeno naređenje nekadašnje državne sekretarke Dijane Hrakalović koje je glasilo - Uništi sva dokumenta iz mog kabineta!
28.11.2021
20:45
Aleksandar Ljubičić je u vreme ubistva Ognjanovića, u julu 2017. godine, već 'po kazni' bio premešten u Službu za ratne zločine. Sa Dijanom Hrkalović imao je veliki sukob, jer nije želeo da se povinuje njenim zahtevima i da radi 'sumnjive' poslove pa je 2014. godine sklonjen sa mesta zamenika načelnika Odeljenja za tehničku podršku posle samo 11 dana!
Nakon 2014, Ljubičićevi i Dijanini putevi se nisu ukrštali, ali učestala ubistva u Beogradu nisu dala mira policajcu. Pogotovo ubistvo advokata Miše Ognjanovića 28. jula 2018. godine. Ljubičić je taj slučaj počeo da istražuje sam, a onda je u maju 2019. stigao poziv od Hrkalovićeve.
- Mišu sam lično poznavao i raspitivao sam se u mojim krugovima o slučaju... Ko bi mogao biti izvršilac, saučesnik, naručilac ubistva... I samo sam jedan dan dobio poziv od državne sekretarke. Bio sam na poslu, zvala me je na fiksni telefon prebacili su mi vezu... Odmah je počela da viče, da ispušta neartikulisane zvukove, bila je mnogo besna i tražila je da joj kažem zašto se ja raspitujem o Ognjanovićevom ubistvu. Rekao sam joj da je to moj elementarni posao i pitao je zašto me uopšte zove i tako razgovara, na šta je ona rekla, bez ikakve dvosmislenosti: 'Odmah prestani da se raspituješ o slučaju, o meni i mojim saradnicima!'. A nisam se o njoj raspitivao već je ona tako uvezala sve... Pitala je: 'Je l ti jasno?!', rekao sam da ne razumem šta priča, tu smo se prepucavali i onda je izgovorila sledeću rečenicu: 'Ako ti ne ućutiš ja ću da te ućutkam. A ne želiš rat sa mnom, veruj mi da ne želiš rat sa mnom!" - otkriva Ljubičić koji je pretnje Hrkalovićeve zabeležio u svoj službeni rokovnik, nešto kasnije je taj slučaj prijavio rukovodiocima ali odgovor nije dobio.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Policajac Aleksandar Ljubičić, koji je trenutno na poziciji kriminalističkog inspektora u Službi za ratne zločine, odbio je da izvrši usmeno naređenje nekadašnje državne sekretarke Dijane Hrakalović koje je glasilo - Uništi sva dokumenta iz mog kabineta!
Načelnik Generalštaba Oružanih snaga Islamske Republike Iran, general-potpukovnik Abdolrahim Musavi, poginuo je, zvanično je potvrdila iranska državna agencija IRNA.
Čuveni profesor Čedomir Antić sa Filozofskog fakulteta u Beogradu, poznat kao noćna mora blokadera jer je razobličio svaku njihovu laž, izmišljotinu i sramne pokušaje rušenja Srbije, ovog puta je na sebi svojstven način objasnio šta se trenutno dešava u Crnoj Gori.
Univerzitetska profesorka Valentina Arsić Arsenijević oštro je kritikovala takozvanu "studentsku listu", ocenjujući da je reč o, kako kaže, "prodavanju magle" i pokušaju obmane javnosti.
Lažna država Kosovo na čijem je čelu samoprozvani premijer Aljbin Kurti podržala je bombardovanje Irana koje su rano jutros pokrenule Sjedinjene Američke Države (SAD) u saradnji sa Izraelom.
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Biznismen Željko Rstić, uključio se drugi put u program Informer TV i iz prve ruke govorio o trenutnoj situaciji u Dubaiju. Prema njegovim rečima, strah je prisutan, a sreo je i dve žene koje su išle ulicom i plakale.
Zvanični nalog Ukrajine na društvenoj mreži Iks objavio je poruku povodom pogibije vrhovnog vođe Irana Alija Hamneija, u kojoj se navodi da „nema ničeg boljeg od smrti diktatora“.
Sjedinjene Američke Države i Izrael pokrenuli su danas zajedničke vazdušne udare na Iran, a čitav svet čekao je da vidi kakva će biti reakcija Ruske Federacije.
Izraelske snage objavile su fotografiju na kojoj se nalazi lista sedmorice visokih iranskig zvaničnika koji su, kako je navedeno, eliminisani u današnjim izraelsko-američkim raketnim udarima na islamsku državu.
Katarina Velika volela je muziku, ali je bila i njen pokrovitelj i veliki kulturni radnik za vreme svoje vladavine. Pisala je čak i libreta, a ponekad i pevala dvorske kantate.
Serija "Otvorena vrata" odavno je stekla status kultnog televizijskog ostvarenja, a replike Katarine Anđelić Cakane, koju je maestralno odigrala Vesna Trivalić, citiraju se i decenijama nakon prvog emitovanja.
Glumica Eva Ras kaže da je reditelj Dragoslav Lazić insistirao da se ljubi sa kolegom Draganom Zarićem na snimanju serije "Ljubav na seoski način" (1970).
U Muzeju Narodnog pozorišta u Beogradu svečano je otvorena izložba posvećena velikanu srpskog i jugoslovenskog glumišta, Petru Banićeviću, povodom 20 godina od njegove smrti.
Mart 2026. mogao bi da označi važan finansijski zaokret za Ovnove, Lavove i Jarčeve. Posle dužeg perioda zastoja i neizvesnosti, otvara se prostor za stabilizaciju i konkretnu zaradu.
Mnogi se svakodnevno oslanjaju na Viber, ali malo ko se upušta u dublja podešavanja same aplikacije. Ovo su skrivene opcje koje će vam unaprediti korišćenje.
Spavanje u čarapama deli mišljenja, a prema nekim isrtaživanjima može imati i prednosti i rizike, u zavisnosti od navika, udobnosti i zdravstvenog stanja osobe.
Pevačica Nadica Ademov pre nekoliko godina započela je romansu sa milionerom Damirom iz Nemačke, o kojem retko priča, a sada je iznela detalje njihovog odnosa
Muzičar Aca Amadeus tvrdi da je izgladio odnos sa ćerkom, ali i saznao ime i prezime učenika koji se nalazi na intimnom snimku sa njegovom bivšom ženom.
Pevačica Lepa Brena nije se pojavila na pomenu Saši Popoviću, iako su mnogi očekivali njen dolazak. Razlog je to što trenutno sa porodicom boravi na Jahorina, gde ima unapred zakazane obaveze.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar