UŽAS, PIJAN U PO BELA DANA PREGAZIO DETE! Vozio pod zabranom, udarcem je mališana istrgao iz ruku roditelja!
Podeli vest
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu zadržali su na trežnjenju do 12 časova četrdesetsedmogodišnjaka koji se tereti da je upravljajući teretnim vozilom marke „reno“ sa 2 promila alkohola u organizmu naleteo na trogodišnje dete i lakše ga povredio
Vozač je, kako se sumnja, danas oko 11.40 časova u Ulici Ahmeda Ademovića udario dete koje se ulicom kretalo zajedno sa roditeljima.
U apartmanskom delu naselja na Zlatiboru, u Ulici Jovanke Jeftanović, jutros je izgorelo vozilo i u njemu vozač J.Kutlešić (32) sa Kobilje glave sa Zlatibora
04.02.2022
13:38
Daljom kontrolom utvrđeno je da je četrdesetsedmogodišnjak upravljao vozilom u stanju veoma teške alkoholisanosti i bez vozačke dozvole koja mu je ranije oduzeta zbog učinjenih prekršaja.
Povređeno dete prevezeno je u Univerzitetsku dečju kliniku, gde su mu konstatovane
lakše telesne povrede.
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje javnog saobraćaja, protiv osumnjičenog će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U apartmanskom delu naselja na Zlatiboru, u Ulici Jovanke Jeftanović, jutros je izgorelo vozilo i u njemu vozač J.Kutlešić (32) sa Kobilje glave sa Zlatibora
Blokaderski glumac Dragan Gagi Jovanović, koji je nedavno izazvao haos u srcu Zemuna i fizički nasrnuo na jednog čoveka samo zato što ne misli kao on i njegovi zgubidani, oglasio se za tajkunski Danas nakon tog incidenta.
Iran je ispalio dve rakete na američki patrolni brod u blizini ostrva Džask, nakon što se plovilo oglušilo o upozorenja iranske mornarice i nastavilo kretanje ka Ormuskom moreuzu, objavila je iranska agencija Fars.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, čiji je učešće na blokaderskoj listi potvrđeno, a koja je masno slagala da joj je pokojni akademik Nikola Hajdin deda, sada pokušava da glumi žrtvu.
Državljanin Bosne i Hercegovine (23) proteran je iz Hrvatske nakon što je 1. maja u jutarnjim časovima u Funtani, na balkonu hotelske sobe, mahao zastavom Republike Srpske.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić oglasila se iz Danske, gde učestvuje na Konferenciji predsednika parlamenata Evropske unije i zemalja kandidata, otkrivši da su je u Kopenhagenu pitali o stanju na Beogradskom univerzitetu i o Vladanu Đokiću.
Svađe unutar opozicionog bloka ne jenjavaju, čini se da nema teme oko koje mogu da zauzmu jedinstven stav. Najnoviji sukob izbio je nakon objave Bojane Selaković, koordinatorke Nacionalnog konventa za EU u Srbiji, koja je javno prozvala advokata Božu Prelevića zbog njegovih ranijih poteza.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Povišena temperatura, bolovi u telu, malaksalost, kasnije i mučnina i otežano disanje, glavni su simptomi hantavirusa koji je otkriven na kruzeru koјi јe plovio Atlantskim okeanom.
Na odmorištu uz autoput A1 u Würenlosu mesta za parkiranje autobusa strogo su rezervisana, a ako ipak prekršite ovo pravilo, platićete kažnu veću od 2.000 evra.
U trenutku kada digitalna industrija proizvodi više informacija, alata i pravaca nego ikada ranije, pitanje više nije šta je novo - već šta je zaista važno. Upravo iz tog razloga, ovogodišnji Digital Day, koji će se održati 4. i 5. juna u Hangaru u Luci Beograd, nosi slogan "All That Matters" i okuplja više od 700 predstavnika brendova, agencija, medija i ad tech kompanija.
Regionalni direktor Svetske zdravstvene organizacije (SZO) za Evropu Hans Kluge izjavio je danas da ta organizacija preduzima hitne mere kako bi odgovorila na pojavu hantavirusa na kruzeru u Atlantiku, koji je, kako je naveo, "izazvao tragičan gubitak života".
Kanadski premijer Mark Karni poručio je danas na Samitu Evropske političke zajednice (EPZ) u Jerevanu da Evropa ne mora da prihvati "brutalniji i zatvoreniji svet", već da može da postane osnova za obnovu međunarodnog poretka zasnovanog na pravilima.
Glumica Kameron Dijaz (53) dobila je treće dete sa suprugom, muzičarem Bendžijem Madenom, čime je njihova porodica postala bogatija za još jednog člana.
Aleksandra Dadario je glumica koja se, prema analizi filmskih ocena, najčešće pojavljuje u najužasnijim filmovima, što je svrstava na sam vrh ove neslavne liste.
Postoje istraživanja o svemu i svačemu, a jedno, koja nam dolazi iz Švedske, bavi veličinom stopala i govori o našem životnom veku, pa je privuklo posebnu pažnju ljudi širom sveta.
Slanina je omiljena namirnica mnogih, ali stručnjaci upozoravaju da njen uticaj na organizam nije bez posledica, posebno kada se jede često i u većim količinama.
Aktuelni zadrugari Maja Marinković i Asmin Durdžić ne prestaju da šokiraju gledaoce, a sada su otišli korak dalje kada mu je sela na lice, dok je bila u kupaćem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar