Nišlija P.J. (93) zadobio je opekotine prvog i drugog stepena u požaru koji se danas popodne dogodio u njegovoj kući u Niškoj Banji
Hitna pomoć je brzo reagovala i zbrinula ga na Klinici za plastičnu hirurgiju.
- Pacijent je odvezen u Univerzitetski klinički centar u svesnom stanju - rekli su nam u Hitnoj pomoći, a u UKC precizirali da je zadobio povrede lica i ruku kao i da se nagutao dima.
Kako prenose mediji , deka je sada dobro i očekuje se da ga pregledaju lekari specijalisti.
U Sremskim Karlovcima u naseljenoj ulici izbio je požar na automobil marke "VW Tiguan" Pretpostavlja se da je automobil u vreme izbijanja požara bio parkiran ispred kuće
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Sremskim Karlovcima u naseljenoj ulici izbio je požar na automobil marke "VW Tiguan" Pretpostavlja se da je automobil u vreme izbijanja požara bio parkiran ispred kuće
Blokaderska banda umislila je da ima pravo da deli pravdu, a najbolji dokaz za to je današnji haos ispred Pravnog fakulteta - za taj događaj su direktno odgovorni zlikovci blokaderi, ali oni za sve pokušavaju da okrive građane koji su bili blokirani.
Zastrašujuća scena odvila se danas ispred Pravnog fakulteta u srcu Beograda, gde se u Bulevaru kralja Aleksandra okupila šačica blokadera i ponovo maltretirala građane koji su učestvovali u saobraćaju, a rezultat toga je stravičan - jedan automobil pokosio je starijeg čoveka na pešačkom prelazu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova se oglasilo danas povodom incidenata ispred Pravnog fakulteta sa apelom na uzdržanost od organizovanja i učešća u neprijavljenim javnim okupljanima.
Kao pravi krvoloci, predstavnici blokadera stajali sa strane i nemo posmatrali kako blokaderi tuku ljude. Pogledajte ko je sve prisustvovao skandaloznom incidentu ispred Pravnog fakulteta.
Blokaderi koji su kod Pravnog fakulteta, nezakonito blokirali ulicu i time izazvali tešku nesreću, nasrnuli su na vozača i i njegovo vozilo marke "opel", pri čemu su polomili stakla na automobilu, a sada uklanjaju snimak sa društvenih mreža kako im se identitet ne bi znao.
Vladimir iz Srbije, tvrdi da je u Severnoj Makedoniji dobio saobraćajnu kaznu u iznosu od 50 evra, za dva kilometara prekoračenja brzine. Kako navodi, svaki drugi automobil iz Srbije na granici je platio kaznu.
"Srbijavoz" a.d. obaveštava korisnike usluga da je zbog smetnje na infrastrukturnim kapacitetima došlo do privremene izmene u organizaciji saobraćaja vozova za prevoz putnika.
Rusija se "otvoreno ruga" tekućim diplomatskim naporima za obnavljanje mira u Ukrajini, izjavila je u četvrtak predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen, nakon što su novi podaci pokazali da je najmanje osam ljudi ubijeno u najnovijim ruskim napadima.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da mu je kineski predsednik Si Đinping rekao da Peking neće isporučivati vojnu opremu Iranu, kao i da podržava održavanje otvorenog Ormuskog moreuza.
Sastankom kineskog predsednika Si Đinpinga i američkog predsednika Donalda Trampa u Pekingu počeo je drugi dan posete američkog lidera Kini, a u fokusu razgovora našli su se trgovinsko primirje, ekonomska saradnja, Iran i Tajvan. Sve najvažnije vesti pratite uživo u našem blogu na informer.rs.
Nemački kancelar Fridrih Merc poručio je da je Evropa spremna da pomogne u okončanju sukoba u Ukrajini i da će sama biti posredbnik u eventualnim pregovorima sa Rusijom.
Turska glumica Afra Saračoglu (28), koja je igrala u nekim od najpopularnijih tamošnjih serija, na neočekivan način je odlučila da se bavi filmom i televizijom.
Vin Dizel i deo originalne glumačke postave kultne franšize "Fast & Furious" okupili su se u Kanu kako bi obeležili 25 godina od početka jedne od najpopularnijih akcionih saga u istoriji filma.
Javnost nagađa šta se zapravo krije iza skandala u predsedničkom avionu, kada je Brižit Makron pred kamerama ošamarila svog supruga Emanuela Makrona. Nova knjiga o njima otkriva da je prva dama burno reagovala nakon što je ugledala poruku koju je Makron dobio od poznate glumice.
Iako krastavac deluje kao biljka koja se jednostavno uzgaja, ukoliko dinja, krompir i aromatično bilje rastu u njegovoj blizini mogu značajno da usporе njegov razvoj i umanje prinos.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar