• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: D.K.

17.03.2022

11:37

PRE NEGO ŠTO JE UBIO OCA, SIN NAPISAO OPROŠTAJNO PISMO! Potresni detalji porodične tragedije, našli su ih OBOJICU U KREVETU (VIDEO/FOTO)

printscreen

Vesti

PRE NEGO ŠTO JE UBIO OCA, SIN NAPISAO OPROŠTAJNO PISMO! Potresni detalji porodične tragedije, našli su ih OBOJICU U KREVETU (VIDEO/FOTO)

Podeli vest

Stojan Stole Sojanović (60) iz sela Donje Brijanje kod Leskovca ubio je u sredu uveče svog oca Slavoljuba (86) hicem iz pištolja a potom presudio i sebi. Sin je pištoljem pucao ocu direktno u srce, pa sebi.

Komšinica Biljana Janković otkriva da su se, najverovatnije, dogovorili da to urade.

- Oca je čuvao od jesenas, imao je koronu i skleroza ga je uhvatila. Imala sam običaj Stojana da pozovem na kafu i na rakiju. Imaju sina, mnogo je dobar, živi kod Požarevca, uvek im je govorio da se ne brinu za pare, da će im uvek pomagati, ćerka im se lepo udala, imaju unučiće. Stojan je bio siromah, mnogo su se izmučili ali je radio u Nemačkoj, trebalo je sad da ide ponovo, operisao se zimus od bruha, čula sam da se spakovao samo je čekao da ga zovu da krene.

Foto: D.K.

 

Mnogo je bio vredan, njegove motike, alati, to je sve pod konac izređano. Toliko je bio pedantan, šta mu je ovo bilo ne znam. Kako sam čula te večeri je otišao kod oca, nije ga bilo do zore, i ženi Stojanovoj je bilo sumnjivo pa je njegova žena sa rođakom posumnjala da se nešto desilo jer se nije javljao na telefon. Otišli su zajedno do drugog kraja sela gde je Slavkova kuća, oni su ležali obojica u krevetu - kazala je komšinica Biljana.

Nezvanično, Stojan je usmrtio oca jednim metkom u srece, a u sebe je ispailo četiri u grudi.  Sin je, navodno, ostavio je i oproštajno pismo, napisao je ja ne mogu ovako više da živim.

Foto: D.K.

Stojan je izgradio kuću na drugom kraju sela

Kao razlog za ovakvu tragedija navodi nesuglasice. Otac je inače bio nepokretan, a sin je živeo na drugom kraju sela.

Policija je potvrdila da se čeka obdukcija, kao i da se preduzimaju sve radnje kako bi se rasvetlila ta tragedija.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo
Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo

Nakon što je krajem prošle godine, tokom protesta u Botunu u Crnoj Gori, priveden Milan Knežević, predsednik DNP i dosledni borac za prava Srba u Crnoj Gori, usledio je novi udarac na Srbe u Crnoj Gori nakon što je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo disciplinski postupak i doneo rešenje o suspenziji lidera Slobodne Crne Gore i rukovodioca gradske Službe za građane Vladislava Dajkovića, još jednog borca za prava Srba, a sve zbog pružanja podrške građanima na prostestu u Botunu!

12.01.2026

21:39

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Serija "Adolescencija" dobija nastavak
Showbiz

Serija "Adolescencija" dobija nastavak

Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.

12.01.2026

15:22

Magazin

Džet set