• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/J.R.

18.03.2022

15:35

JELI I PILI ZAJEDNO, A ONDA JE IZVADIO PIŠTOLJ I UPUCAO GA U STOMAK! Policija uhapsila osumnjičenog za užas u Slankamenu!

Novak Đurović/Informer

Vesti

JELI I PILI ZAJEDNO, A ONDA JE IZVADIO PIŠTOLJ I UPUCAO GA U STOMAK! Policija uhapsila osumnjičenog za užas u Slankamenu!

Podeli vest

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici uhapsili su L. A. (24), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela ubistvo u pokušaju i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija

Sumnja se da je pre dve nedelje, u jednom ugostiteljskom objektu na području Inđije, nakon verbalne rasprave, hicem iz pištolja naneo teške telesne povrede tridesetčetvorogodišnjem muškarcu, a zatim pobegao.

Kako se pretpostavlja, osumnjičeni i žrtva nisu se znali od ranije već su se upoznali u kafani. Celo veče su zajedno jeli i pili, a onda je osumnjičeni izvadio pištolj i upucao G.V. u stomak.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici, osumnjičenom je  određeno zadržavanje do 48 časova, u kom roku će, uz krivičnu prijavu biti priveden nadležnom tužilaštvu. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set