U Dunavu kod Kostolca, u blizini sela Ostrovo, pronađen je leš muškarca.
Telo je pronađeno oko 15 časova.
Sumnja se da je reč o čoveku od oko 80 godina čiji nestanak je prijavljen pre mesec dana i koji je sam ušao u vodu u blizini mosta na Velikoj Moravi, saznaje Kurir.
Više javno tužilaštvo u Požarevcu naložilo je obdukciju, a čeka se i identifikacija od strane porodice.
Podsećamo, iz Dunava kod Kostolca 4. marta je izvučeno beživotno telo nepoznate muške osobe. Ono se nalazilo u fazi raspadanja, pa bliži podaci o stradaloj osobi za sada nisu poznati.
Telo je pronađeno u takvoj fazi da je teško utvrditi pol i godine.
Dva dana kasnije završena je obdukcija. U pitanju je muška osoba, krupnije građe, a po razvijenim butinama najverovatnije je bio sportista.
– Biće podneta inicijativa od strane policije za dobijanje DNK profila. Po naredbi Višeg javnog tužilaštva u Požarevcu, nadležna ustanova će odrediti DNK profil utopljenog lica. Upoređivanjem sa DNK profilom u bazi podataka ili uzimanjem DNK profila od strane porodice, pokušaće se određivanje identiteta lica – kaže izvor.
Ispraćaj na večni počinak najteži je i najmračniji trenutak u životu onih koji su izgubili voljenu osobu. Veliki je broj pogrebnih preduzeća koja nude usluge, trudeći se da svojim klijentima olakšaju svaki segment u pripremi i obavljanju sahrane. Ipak, stavka koja se odnosi na pisanje govora retko kad se može videti na njihovom cenovniku
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Djordje
pre 4 godine
"Sumnja se da je u pitanju OVAJ čovek"?! Hahahaha a kad procitas tekst?! Nista!! Hahahaha kakvi ste vacarosi i prevaranti!!!
Ispraćaj na večni počinak najteži je i najmračniji trenutak u životu onih koji su izgubili voljenu osobu. Veliki je broj pogrebnih preduzeća koja nude usluge, trudeći se da svojim klijentima olakšaju svaki segment u pripremi i obavljanju sahrane. Ipak, stavka koja se odnosi na pisanje govora retko kad se može videti na njihovom cenovniku
Nije mogao da ustane, ali je prislonio usne na Pojas, za mene je to bio najsvetiji poljubac na svetu. Ovako svoju ispovest započinje majka koja je dovela svog nepokretnog sina da se pokloni svetinji.
U Palati Srbija održan je sastanak predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednika Evropskog saveta Antonija Košte koji boravi u radnoj poseti Srbiji. Nakon sastanka usledilo je obraćanje medijima.
U Palati Srbija održan je sastanak predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednika Evropskog saveta Antonija Košte koji boravi u radnoj poseti Srbiji. Nakon sastanka usledilo je obraćanje medijima.
Dok se uoči Samita EU – Zapadni Balkan u Tivtu podižu političke tenzije i otvaraju brojna pitanja o odnosima Srbije i Crne Gore, deo javnosti postavlja pitanje da li u Podgorici postoje dvostruki aršini kada su u pitanju regionalni lideri.
Potpredsednica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta gostujući u Info jutru komentarisala je bezbednosnu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Crnog Gori.
Hotel Moskva će 13. juna (od 12 do 18 časova) biti domaćin Petog VTO Foruma "Biram plodnost", najvećeg regionalnog događaja posvećenog fertilitetu, vantelesnoj oplodnji i reproduktivnom zdravlju.
Savetnik u kabinetu Vlolodimira Zelenskog, Mihail Podoljak, uputio je pretnje Minsku, rekavši da je Ukrajina sposobna da uništi sve ključne objekte na beloruskoj teritoriji.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful izjavio je da je Rusija podsticala protivljenje kandidaturi Berlina za nestalno mesto u Savetu bezbednosti Ujedinjenih nacija, pošto Nemačka prvi put nije uspela da bude izabrana u ovo telo.
Međunarodna agencija za atomsku energiju (IAEA) saopštila je da je "ozbiljno zabrinuta" nakon što je obaveštena o intenzivnim napadima u blizini Zaporoške termoelektrane, čija infrastruktura pomaže u snabdevanju električnom energijom Zaporoške nuklearne elektrane (ZNPP).
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Ovo je najlakši recept za pripremu domaćeg hleba. Da biste ga napravili, potrebna su vam samo dva sastojka - nemasni jogurt od vanile i samodizajuće brašno.
Prema narodnom verovanju, na stolu bi uvek trebalo da se nađu tri jednostavne stvari: posuda sa krupnom solju, metalni novčić i grančica bosiljka. Smatralo se da ova kombinacija donosi red, mir i osećaj obilja u kuću.
Prebranac je već decenijama jedno od najomiljenijih jela na našim prostorima, posebno tokom posta i prazničnih okupljanja. Ipak, mediteranska verzija ovog specijaliteta donosi nešto drugačiji ukus i teksturu koja sve češće osvaja domaće kuhinje.
Aktuelna zadrugarka Mina Vrbaški danima ne prestaje da moli za pomirenje bivšeg dečka Viktora Gagića, a sada se tim povodom oglasila njena majka Ivana.
Danas se Drvetu mudrosti u "Eliti" otvorila Stanija Dobrojević koja je otkrila kako se oseća, te priznala da je razočarana u Anđela Rankovića prema kom je pokazala samo iskrene emocije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar