PEDOFILU IZ PADINSKE SKELE POVEĆANA ROBIJA! Povratnik silovao dečaka (6)!
Podeli vest
Ovom odlukom preinačena je presuda Višeg suda kojom je bio osuđen na sedam godina zatvora, pa će sada robiojati 9 godina
Pedofilu iz Padinske skele Aleksandru P. (54) Apelacioni sud u Beogradu povećao je kaznu za dve godine zatvora i pravosnažno ga osudio na devet godina zatvora, jer je 15. marta 2020. godine pokušao da obljubi dečaka koji je tada imao šest godina.
Viši sud u Novom Sadu osudio je na kaznu od 18 godina zatvora Aleksandra P.(33) iz Sremskih Karlovaca zbog obljube nad nemoćnom osobom, odnosno za zlostavljanje devetogodišnjeg dečaka
28.03.2022
19:30
Pored toga Apelacioni sud mu je odredio da se nakon što izdrži zatvorsku kaznu u narednih 20 godina prema A.P. sprovedu sledeće posebne mere: obavezno javljanje nadležnom organu policije i Uprave za izvršenje krivičnih sankcija, da mu se zabrani posećivanje mesta na kojima se okupljaju maloletnici (vrtići, škole i slično), obavezno posećivanje profesionalnih savetovališta i ustanova, obavezno obaveštavanje o promeni prebivališta, boravišta ili radnog mesta i obavezno obaveštavanje o putovanju u inostranstvo.
Ovom odlukom preinačena je presuda Višeg suda kojom je bio osuđen na sedam godina zatvora i to kao povratnik jer je i ranije bio osuđivan za istovresna krivična dela, potvrđeno je Tanjugu.
Zakonski zastupnik deteta je upućen da svoj imovinsko-pravni zahtev ostvari u parnici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Viši sud u Novom Sadu osudio je na kaznu od 18 godina zatvora Aleksandra P.(33) iz Sremskih Karlovaca zbog obljube nad nemoćnom osobom, odnosno za zlostavljanje devetogodišnjeg dečaka
Blokader dr Branimir Nestorović žestoko je kritikovao tajkuna Dragana Đilasa, podsetivši na, kako je rekao, simbol lošeg upravljanja i sumnjivih odluka iz vremena kada je Đilas bio na vlasti, a takođe se dotakao i ponašanja opozicije.
Napad na Novom Beogradu, u kojem je za sada nepoznati muškarac nožem ranio baku pred maloletnim unukom, Žaklina Tatalović, novinarka N1, sramno je iskoristila za politički govor.
Javnost u Srbiji svedočila je još jednom jezivom iskliznuću blokaderske retorike, kada je opozicioni novinar Slobodan Stupar u svojim izjavama napravio direktna poređenja sa krvavim ubistvima srpskih vladara iz dinastija Obrenović i Karađorđević, aludirajući da predsednik Aleksandar Vučić "živ neće otići sa vlasti".
Opozicionar dr Branimir Nestorović otvoreno je demontirao mit o takozvanoj studentskoj listi, poručivši da je reč o veštački naduvanoj priči koja postoji isključivo na društvenim mrežama, dok u realnom životu nema nikakvu težinu niti podršku građana.
Na današnji dan, 28. decembra, 1610. godine, rođen je Sveti Vasilije Ostroški Čudotvorac, koji je u narodu ostao upamćen po brojnim čudima, koja se i dan danas događaju u manastiru Ostrog.
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da Rusija vidi kako Kijev nije u žurbi da okonča sukob u Ukrajini na miroljubiv način, javio je danas Rojters pozivajući se na rusku novinsku agenciju Interfaks.
Švajcarska povećava vojne izdatke zbog rizika od Rusije, umesto sadašnjih oko 0,7 odsto bruto domaćeg proizvoda za odbranu će do 2032. izdvajati jedan odsto BDP
Zvanično je proglašen samoubicom, ali sumnje nikada nisu utihnule. Veliki ruski pesnik Sergej Jesenjin pronađen je mrtav u hotelskoj sobi, a poslednju pesmu napisao je sopstvenom krvlju.
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
Čišćenje stakla na vratima rerne može biti prava noćna mora zbog tvrdokornih mrlja od masnoće i hrane, ali postoji jednostavan trik koji može uštedeti mnogo vremena i truda.
Bivša rijaliti učesnica Ljuba Pantović je progovorila o odnosu Stanije Dobrojević, Asmina Durdžića i Aneli Ahmić, iskoristivši priliku da istakne da Maja Marinković nije prava prijateljica Dobrojevićeve.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar