• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Telegraf.rs

24.04.2022

22:31

ZNAM DA NEKO KOD KUĆE ČEKA ME...! Sestra Miloša Mileusnića objavila POTRESAN SNIMAK! Ovako joj je nekada pevao... (VIDEO)

Vesti

ZNAM DA NEKO KOD KUĆE ČEKA ME...! Sestra Miloša Mileusnića objavila POTRESAN SNIMAK! Ovako joj je nekada pevao... (VIDEO)

Aleksandra Mileusnić, sestra ubijenog studenta iz Čačka, Miloša Mileusnića, objavila je potresan video u kojoj joj brat peva

Njegova sestra i dalje čeka da čuje njegov osmeh kad uđe u kuću iako zna da se to više nikada dogoditi neće. Aleksandra i dalje dane provodi u sobi svoga brata Miloša. Tu je našla svoj mir i ima osećaj kao da je pored nje.

Sa ocem i majkom dogovorila se da Miloševa soba ostane u izvornom stanju. Na pisaćem stolu su njegove slike kad je bio mali. Tu su i slike sa punoletstva i sa devojkom Katarinom. Na krevetu Miloševa garderoba...

 

 

Aleksandra nikada neće zaboraviti dan kada je saznala da je zauvek ostala bez rođenog brata.

- Sećam se da me je pozvao tata i rekao: "Brat ti je poginuo". Odmah sam pozvala Katarinu, Miloševu devojku, koja mi je rekla da je u policijskoj stanici i da daje izjavu. Javila mi se kroz plač i rekla: "Saška, Miloš je ubijen" i prekinula vezu. Bilo mi je teško... Nisam znala šta da radim - ispričala je Aleksandra.

Nakon saznanja da joj je brat ubijen želela je samo da ga još jednom vidi i to dan nakon zločina. To je uradila zajedno sa roditeljima.

- Dozvolili su mi da ga vidim nakon ubistva. On je ležao. Izgledao mi je kao da je zaspao i imao je mali smešak na licu. Poljubila sam ga u šake. Bio je hladan. Nikada tu sliku neću zaboraviti. Ta prostorija gde je on, svi mi koji ulazimo i on koji leži... - prisetila se sestra, piše Telefraf.rs.

Miloš Mileusnić, student iz Čačka, uboden je nožem 27. januara 2019. godine ispred zgrade u Ulici Dimitrija Tucovića. Od zadobijenih povreda preminuo u Urgentnom centru.

Ubica Neđeljko Đurović je osuđen dve i po godine posle ubistva studenta Miloša na 30 godina zatvora.

Bonus video:




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set