Pripadnici saobraćajne policije u Beogradu isključili su noćas iz saobraćaja dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola u organizmu, od kojih je jedan učinio i prekršaj nasilnička vožnja.
10.05.2022
11:33
Uplašeni ukućani i dalje nisu svesni šta se zapravo desilo
- Sve se dogodilo oko 23 sata sinoć. Supruga i ja smo bili sa druge strane kada se začula eksplozija. Izašli smo napolje da vidimo šta se desilo, a onda smo ostali u šoku - pričaju iz porodice.
Oni dodaju da je sama sreća što niko nije povređen.
- Ne znamo zaista zbog čega se ovo dogodilo, u našoj ulici žive porodice sa decom. Mada, nije prvi put da se čuje eksplozija. Pre nekoliko dana u dvorište pored našeg bačena je bomba i jako smo zabrinuti. Nismo nikome dužni, niti je ko nama dužan da bi nam neko ovo uradio - ispričali su za medije.
Ni komšijama nije jasno ovo dešavanje
- Ovde niko ne važi za problematičnog, porodice i penzionerski parovi većinom žive. Svi se slažemo i u dobrim smo odnosimo, nikome nije jasan motiv - objasnile su komšije.
Na svu sreću nije bilo povređenih a pričinjena je materijalna šteta. Oštećen je automobil, pomoćna zgrada, betonska staza na koju je pala bomba, a geleri su izbušili prozore na kući kao i zidove.
Više javno tužilaštvo u Beogradu istražuje slučaj ove eksplozije u dvorište porodicne kuce M.M. na Lekinom Brdu.
- Eksplozija bombe pričinila je manju materijalnu štetu na kući, a povređenih i stradalih nema. VJT u saradnji sa policijom radi na otkrivanju izvršilaca ovog krivič nog dela - potvrđeno je iz Višeg tužilaštva u Beogradu.
Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je motiv bacanja bombe u dvorište porodične kuće na Voždovcu zastrašivanje osobe koja živi u neposrednoj blizini i da je bomba greškom bačena u dvorište M. M.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Muki
pre 3 godine
Kad ne postoji drzava ovo se desava, najveca mafija je policija, tuzilastvo i sudstvo, njima ne moze niko nista, posto je tako zato je svima ovako u drzavi, ne vredi napredak, investori i ulaganje u privredu, kad je mafija svuda, sudstvo tuzilastvi i policija, da ponovim, a da i socijalne sluzbe, i tome da ne pricam, ali to kontrolise brnaba tako da je ok, muda nemate da objavite ovo, a o picki da ne pricam, jer ste i vi deo mafije.
Pripadnici saobraćajne policije u Beogradu isključili su noćas iz saobraćaja dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola u organizmu, od kojih je jedan učinio i prekršaj nasilnička vožnja.
Međunarodne rezerve Rusije dostigle su istorijski maksimum od 826,8 milijardi dolara zaključno sa 30. januarom, saopštila je Centralna banka Rusije, navodeći da je reč o najvišem nivou zabeleženom do sada.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da se država na čelu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem danonoćno bori za naš narod na KiM i dodao da najveću cenu Srbi na KiM plaćaju zbog pogubne politike bivše vlasti.
Aleksandar Vučić je idealna osoba za preuzimanje premijerske funkcije nakon narednih parlamentarnih izbora pošto ima ogromno poverenje u narodu i dokazao je političku zrelost u najsloženijim geopolitičkim odnosima u svetu.
Ekstremno zahtevni Exatlon poligoni daju posebnu čar ovom takmičenju, a gledaoci su već uveliko zapamtili teške prepreke na svakom od njih i stekli svoje favorite.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Na pijacama širom Srbije ovih dana pažnju kupaca privlači paradajz koji je, prema njihovim rečima, ukusniji nego tokom leta, a prodaje se po ceni od oko 200 dinara za kilogram, što ga čini jeftinijim čak i od kiselog kupusa.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je završena rekonstrukcija objekta u Ljermontovljevoj ulici broj 12a u Beogradu i da će službe koje su u njemu smeštene ponovo početi sa radom u ponedeljak, 9. februara 2026. godine.
Danas se u Omanu održavaju pregovori Irana i SAD o teheranskom nuklearnom programu. Tok dođagaja koji bi mogao da odredi dalju sudbinu Bliskog istoka pratite uživo na Informer.rs.
Ruske snage napreduju duž cele linije fronta različitim intenzitetom, a aktivna zona borbenih dejstava se proteže 1.200 kilometara, izjavio je danas vrhovni komandant Oružanih snaga Ukrajine Aleksandar Sirski.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Smršao čitavih 90 kilograma, obrijao glavu i pustio sedu bradu, pa mnogi iz prve nisu shvatili da se radi o Džoni Hilu, holivudskom glumcu kog publika poznaje kao debeljuškastog komičara.
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Ako ste do sada koristili Jutjub u pozadini na Android uređaju bez pretplate, stižu loše vesti od Gugla. Kompanija je zvanično potvrdila da će uskoro ukloniti metod koji je godinama omogućavao besplatno puštanje videa u pozadini.
Ukoliko vam treba ideja za brz, zasitan i ukusan ručak ili večeru, predstavljamo vam fenomenalnu domaću pitu koja je uz hladan jogurt ili kiselo mleko obrok iz snova.
Na londonskoj premijeri filma "Orkanski visovi", Margo Robi je zablistala u upečatljivom izdanju koje je spojilo savremeni dizajn i bogatu filmsku simboliku.
Pravi haos izbio je u studiju "Zvezda Granda" kada je došlo do rasprave između članova žirija, i to zbog glasova i prolaska kandidata, a nezadovoljstvo iskazala je pevačica Snežana Đurišić.
Pevačica Ivana Šašić oglasila se na mrežama i zabrinula svoje pratioce, kada je otkrila ozbiljan bezbednosni problem u zgradi u kojoj živi, koji kako tvrdi, ugrožava sve stanare.
Učesnica rijalitija "Elita 9" Anita Stanojlović poverila se svom partneru Luki Vujoviću i ispričala mu da joj je reper Vuk Mob, kako tvrdi, slao poruke i uporno joj se udvarao.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar