SVE BOMBE ĆE EKSPLODIRATI OKO 17 SATI! Stigao novi preteći mejl o postavljenom eksplozivu na čak 45 lokacija u Srbiji - PODRŽAVATE RUSIJU, NAUČIĆETE LEKCIJU!
Podeli vest
Na adresu naše redakcije stigao je novi preteći mejl u kome se navodi da je postavljen eksploziv na čak 45 lokacija u Srbiji. U njemu je navedeno da je napravljeno 500 kilograma plastičnog eksploziva, te da će sve bombe eksplodirati oko 17 sati.
gde se preti miniranjem na 36 lokacija, našoj redakciji stigao je novi. U njemu je navedeno da je napravljeno 500 kilograma eksploziva, te da će sve bombe eksplodirati oko 17 sati.
Preteći mejl sa stravičnom porukom o postavljenih, čak sedam, eksplozivnih naprava, stigla je na adresu Vojnomedicinske akademije u Beogradu, saznaje Informer!
18.05.2022
12:59
Imejl prenosimo u celosti.
- Srbija nastavlja da podržava Rusiju, terorističku naciju koja je uništila moju zemlju zajedno sa drugima. Rusija neprestano teroriše svet i mi nećemo tolerisati ovo s**nje. Srbija je odbila da osudi postupke Rusije i, što je još važnije, odbija da sankcioniše Rusiju. Srbija je ruski portal u zapadni svet, omogućava letove i nastavlja da održava rusku ekonomiju na površini. Svi ste vi kukavice, i svi ćete platiti za ovo.
Naš tim specijalaca se udružio sa Albancima, napravili smo 500 kilograma C4, kao i kupili 1.000 kilograma đubriva za izradu bombi za đubrivo. Naš tim čini 200 članova u nekoliko gradova Srbije.
Postavili smo bombe na sledeće lokacije:
Ruska ambasada Beograd
Ambasada Belorusije u Beogradu
Iranska ambasada u Beogradu
Kubanska ambasada Beograd
Predstavništva Er Srbije u Beogradu
Kancelarije Turkish Airlines-a u Beogradu
Niški aerodrom
Novosadski aerodrom
Beogradski aerodrom
Predsednikova kuća
Gradsko veće Beograda
Ada Mall beograd
TC "Galerija" - Beograd
Futura Shopping Center Beograd
Tržni centar Milenijum Beograd
BIG FASHION tržni centar Beograd
Zira šoping centar Beograd
BIG Rakovica - Tržni centar Beograd
Svi mostovi u Beogradu
Most Slobode Novi Sad
Varadinski most - „Duga” Novi Sad
Žeželjev most Novi Sad
Beogradske železničke stanice
Subotica Železničke stanice
Novi Sad železničke stanice
Niške železničke stanice
Beogradski zoološki vrt
Beogradski akvarijum
Muzej Jugoslavije Beograd
Nebojša kula
Tanja armonija, Trg Republike 18 Novi Sad
Tržni Centar NS Novi Sad
Poklončić suvenirnica Novi Sad
Tržni centar „BIG” Novi Sad
Gradsko veće Novog Sada
Sole mio hotel Novi Sad
Tifani Promenada Novi Sad
TC Bazar Novi Sad
Miki Zoo
Niški Zoološki vrt
Sve elektrane u Nišu, Beogradu, Novom Sadu, Subotici
Sva postrojenja za preradu vode u Nišu, Beogradu, Novom Sadu i Subotici
Sve prodavnice u Subotici
Železnička stanica Zrenjanin
Vojne akademije u Beogradu
Sve ove bombe će eksplodirati oko 17 časova. Nadajmo se da će Srbija naučiti svoju j**enu lekciju i odlučiti da stane, uvede sankcije Rusiji i učini pravu stvar. Da li želite da se ovo dešava? - stoji u imejlu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
ne znam cemu pumpanje ove price, prijave su ocigledno lazne i treba ih ignorisati
ovim jadikovkama i kuknjavom samo mi ispadamo idioti, ovako izgleda svako moze celu drzavu da za***ava svaki dan
Nemojte uopste prenositi ovakve besmislene pretnje, time sto objavljujete ovakve vesti dizete tu neku posecenost (profit) minimalno ali pravite stetu sopstvenoj zemlji, a tamo gde drugima nije dobro, ne moze biti dobro ni vama. Dakle kada vec drzava nije u stanju da pocinioce locira i privede licu pravde, najmanje sto mozete jeste da ne sirite tu neku ako moemo da nazovemo panikom, jer su ovi mailovi smesni koliko i mailovi nigeriskih princeva, tajlndskih advokata i slicno ...
Sve je ovo delo mangupa odavde iz Srbije iz nekoliko gradova??? ako je sve ovo uopste tacno.
A kada ih policija otkrije dozivotno im naplacivati stetu koju sa napravili. Ali na zalost mi nemamo institucije.
Preteći mejl sa stravičnom porukom o postavljenih, čak sedam, eksplozivnih naprava, stigla je na adresu Vojnomedicinske akademije u Beogradu, saznaje Informer!
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko pozvao je stanovnike da napuste grad ako imaju tu mogućnost, zbog teške energetske krize, masovnih prekida grejanja i sve većeg opterećenja infrastrukture usled ekstremno niskih temperatura koje su zahvatile ukrajinsku prestonicu.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
Zagorka Dolovac, vrhovna javna tužiteljka, otišla je u nemačku ambasadu da se žali na sopstvenu državu, a evo kako je to protumačio ChatGPT - veštačka inteligencija.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić govorila je danas u emisiji Puls Srbije vikend sa Krunom Unom Mitrović, koja se emituje na Kurir televiziji, o najvažnijim političkim pitanjima. Sa predsednicom Skupštine u studiju je bila i novinarka Ljiljana Smajlović.
Maja Mrnuštik iz Čankove "Lige socijaldemokrata Vojvodine" (LSV), preletela je u stranku koju predvodi blokader iz Novog Sada Miša Bačulov - nasilnik na steroidima.
Na pozive sopstvene države i organe Skupštine Srbije koji su je imenovali na mesto vrhovne javne tužiteljke, Zagorka Dolovac se ne odaziva, ali zato na sastanke sa stranim ambasadorima, koji se dešavaju van svih protokola i van nadležnog ministarstva, redovno odlazi.
Ukoliko ste propustili 10. epizodu najvećeg sportskog rijalitija na svetu - Exatlona reprizu imate prilike da gledate od 13 časova na televiziji Informer.
Učesnica Exatlona Sanja Kalinović je progovorila o odnosima unutar Plavog tima, otkrivši da smatra kako je takmičari ne žele na poziciji kapitena jer bi, kako kaže, mogla da raskrinka njihove prljave igre.
U 10. epizodi Exatlona videli smo pobedu Crveni za samo jedan poen, što znači da su Plavi izgubili borbu za nominacije. Posle toga, odlučeno je da Dušica Topić ispadne iz daljeg takmičenja.
Učesnik Exatlona Srbija Nemanja Radovanović izazvao je veliku pažnju kada je, vidno uznemiren, ušao pred svim takmičarima otvoreno priznao da ne oseća podršku svog Plavog tima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
U 16. po redu plivanju za Bogojavljenski krst na reci Đetinji u Užicu do sada se prijavilo 67 Užičana, koje se u ponedeljak 19. januara sa početkom u 10 časova.
Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane objavio je projekcije po kojima će Srbija do 2027. godine preuzeti poziciju najveće ekonomije jugoistočne Evrope, nadmašivši Hrvatsku i Sloveniju!
Tri velika praznika nižu se jedan za drugim, svaki sa svojim verovanjima i običajima. U nedelju se slavi Krstovdan, u ponedeljak Bogojavljenje, a u utorak Sveti Jovan Krstitelj.
Premijer Mađarske Viktor Orban oštro je kritikovao ideju Evropske unije da će Rusija jednog dana plaćati reparacije Ukrajini, ocenivši da je višemilijardna pomoć Kijevu zasnovana na političkim fantazijama, a ne na realnosti.
U glavnom gradu Danske, Kopenhagenu, danas je održan protest protiv planova američkog predsednika Donalda Trampa da preuzme kontrolu nad Grenlandom, koji je danska autonomna teritorija, a na skupu su učestvovale hiljade ljudi, prenosi Rojters.
Za samo nekoliko nedelja, Grenland je od periferne vesti postao jedna od ključnih tema u svetskim medijima, a glavni “krivac” za to je američki predsednik Donald Tramp.
Lider nemačke stranke afD oštro je prokomentarisao situaciju na ukrajinskom frontu i ukazao da se Zapad suoči sa činjenicama na terenu i prihvati realnost.
Pola Kinski, ćerka poznatog nemačkog glumca Klausa Kinskog, čekala je više od 30 godina da svetu kaže šta je, prema njenim tvrdnjama, preživljavala kao dete.
Kris Not se oglasio na Instagramu kako bi smirio buru nastalu oko komentara koji je ostavio ispod ranije objave, a koji je delovao kao da podržava fanovo "prozivanje" njegove bivše koleginice iz serije "Seks i grad", Sare Džesike Parker.
Britanska kantautorka i glumaca Keli Ozborn se ne plaši da kaže svojim mrziteljima kako se zaista oseća. Ona se u videu direktno obratila kritičarima koji su kritikovali njen nagli gubitak kilaže.
Redovno pranje ruku i uzimanje vitamina nekada nije dovoljno da biste organizam zaštitili od virusa. Ovo je period kada je telo podložno raznim infekcijama, pa je zato važno da sa dobro "naoružate" i prebrodite sezonu prehlade.
Društvenim mrežama kruži viralna fotka limenke Koka-kola koja je dovela ljude do ludila. Naime, većina ljudi uverena je da u ovoj optičkoj iluziji vidi crvenu limenku, što zapravo nije istina.
Ako vam Ajfon povremeno usporava, baguje ili se baterija brže prazni, rešenje je često jednostavnije nego što mislite, kratak restart može vratiti telefon u normalan rad.
Venera, planeta ljubavi, zgazila je u Vodoliju, gde donosi više slobode u emotivnim odnosima. Ovakva planetarna pozicija doneće ljubav za Vodolije, Vage i Blizance.
Pevačica Aleksandra Tadić Cipka prvi put je govorila o teškom periodu kroz koji je prošla nakon iznenadne smrti supruga Nebojše Stojičevića Jarina kada su joj se javili problemi sa kožom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar