DECA DOZIVALA MAJKU UPOMOĆ! Detalji nesreće na Zlatarskom jezeru: Bojana nije bila plivač
Podeli vest
Na Zlatarskom jezeru u mestu Kokin Brod došlo je do prave tragedije kada je žena Bojana M. (38) ušla u vodu da se rashladi i utopila se. Prema rečima očevidaca u pitanju je žena neplivač, koja je sa dvoje maloletne dece boravila na obali, koji takođe ne znaju da plivaju
- Kad su videli da im je majka potonula deca su odmah potrčala do obližnjih kamp kućica da pozovu pomoć. Krenula je potraga za ženom, ali ona nije pronađena - kaže za RINU jedan od očevidaca.
Sa Zlatarskog i Zaovinskog jezera i dalje stižu ne tako lepe slike na kakve smo navikli prethodnih godina u ovo doba. Još uvek su dominatne gole stene, nasukani čamci i živo blato, a na mesta do kojih ste mogli doći samo čamcem sada lagano stižete i terenskim vozilom
03.06.2022
11:16
Sutra se očekuje dolazak žandarmerije i ronilaca koji će krenuti u potragu za telom.
Inače, nastradala žena pre nekolilo godina ostala je bez supruga i iz Ljubovije se sa dvoje dece vratila u rodno mesto. Radila je kao kuvarica u obližnjem restoranu i nakon prve smene otišla na obalu jezera sa decom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sa Zlatarskog i Zaovinskog jezera i dalje stižu ne tako lepe slike na kakve smo navikli prethodnih godina u ovo doba. Još uvek su dominatne gole stene, nasukani čamci i živo blato, a na mesta do kojih ste mogli doći samo čamcem sada lagano stižete i terenskim vozilom
Srbija se kreće ka sopstvenoj verziji Evromajdana i sve je teže nacrtati alternativne scenarije, a demonstracije bi u ovoj godini mogle postati brutalne.
Novi incident sa federalnom imigracionom službom izazvao je eksploziju nezadovoljstva u Mineapolisu, gde je agent američke službe ICE pucao u nogu migranta iz Venecuele tokom pokušaja hapšenja, nakon čega su izbili masovni protesti i sukobi sa policijom.
NATO je tiho uklonio sa svog zvaničnog sajta video-snimak brifinga iz 1999. godine u kojem se javno iznose „opravdanja“ za bombardovanje energetskih objekata u Srbiji, pokazala je provera arhive sadržaja.
Poznati blokader Brajan Brković žestoko se izblamirao tokom gostovanja na tajkunskom Danasu i to nakon što je najpre uputio užasne pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
U javnom prostoru sve češće se može videti koordinisana kampanja različitih opozicionih i ekstremnih političkih struktura koje svakodnevno plasiraju optužbe na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića i to bez ikakvih konkretnih dokaza.
U Hramu Svetog Save u Beogradu jutros je održan pomen povodom osam godina od ubistva Olivera Ivanovića, lidera Građanske inicijative "Srbija, demokratija i pravda", a pomenu su prisustvovali i predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić i ministar spoljnih poslova Marko Đurić.
Neizvesna borba na Exatlon poligonu dovela je do šokantne situacije kada je Nevena Petrović uhvatila za nogu Milicu Balać u nameri da je što više uspori.
Takmičare Crvenog tima Exatlona Jovana Radulovića Jodžira i Boška Marinkovića uhvatila je nostalgija i tuga za decom, koju nisu videli od početka rijalitija.
Učesnici Exatlona Srbija Dušica Topić i Marko Nikolić, članovi Plavog tima, našli su se u centru pažnje nakon žestoke rasprave koja je izbila na poligonima, i to zbog Markovog ponašanja.
Večeras je u žestokoj borbi Crvenih i Plavih u Exatlonu došlo do neverovatnih preokreta, svađa, znoja i suza, a krajnju pobedu odneo je Crveni tim i to na posebnom poligonu "Štafeta".
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i najvišom temperaturom do 10 stepeni. Ujutru nas očekuje mraz, a tokom dana biće suvo i relativno toplo.
Period od 19. do 25. januara najverovatniji je termin za mogući vojni udar Sjedinjenih Američkih Država na Iran, ocenio je turski stručnjak za Bliski istok Mete Sohtaoglu.
Rejkjavik je izrazio zabrinutost zbog, kako navodi, sve otvorenijih teritorijalnih ambicija Sjedinjenih Američkih Država, nakon što je kandidat predsednika Donalda Trampa za ambasadora na Islandu, Bili Long, u Vašingtonu izjavio – navodno u šali – da će Island postati 52. američka savezna država i da će on biti njen guverner.
Bivši guverner američke savezne države Ilinois i blizak saradnik predsednika SAD Donalda Trampa, Rod Blagojević, izjavio je da je ogranke organizacije „Muslimanska braća“ u Egiptu, Jordanu i Libanu odavno trebalo zvanično označiti kao terorističke organizacije, kao i da bi Sjedinjene Američke Države uskoro mogle da pokrenu istrage o njihovom uticaju i u Bosni i Hercegovini.
Američki lovac-bombarder pete generacije F-35A „Lajtning II“ poslao je hitan signal za opasnost tokom leta iznad Japana, nakon čega je nestao sa radara iznad akvatorije Tihog okeana, prenose strani izvori koji prate vazdušni saobraćaj.
Indijski dirigent klasične muzike Zubin Mehta, solista na violini Pinkas Cukerman i Beogradska filharmonija održali su sinoć nastup za pamćenje u Nacionalnom centru za izvođačku umetnost Mumbaja.
Kada je reč o lepoti i nezi, Japan je često ispred ostatka sveta. Čak se i pranje kose razlikuje, a umesto brzog i površnog pristupa, naglasak je na temeljnoj nezi temena, dok se dužina kose tretira sa više nežnosti i manje agresije.
Ajfon 4, star čak 15 godina, ponovo je u centru pažnje zahvaljujući retro fotografijama i talasu nostalgije. Njegova prepoznatljiva kamera, dizajn i pristupačna cena privlače mlađe generacije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar