UŽAS KOD GAZIVODA! Zapalili ljudima kamp kućice, pa ih mučili!
Podeli vest
Novopazarska policija je brzom i efikasnom akcijom ušla u trag osumnjičenim i lišila ih slobode, a na teret im se stavlja ugrožavanje sigurnosti građana, izazivanje opšte opasnosti i nasilničkog ponašanja
U munjevitoj akciji pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske uprave u Novom Pazaru, uhapšena su dva lica iz mesta Ribarići, opština Tutin.
Policijska patrola sa Čukarice uhapsila je večeras trojicu muškaraca u naselju Bele Vode zbog remećenja javnog reda i mira. Nasilnici koji su bili u alkoholisanom stanju pretili su prolaznicima sa terase iznajmljenog stana u Ulici Momčila Čedića, psovali ih i mahali pištoljem kako bi ih uplašili
01.07.2022
22:07
Kako saznaje indeksonline.rs, uhapšeni su S.Ć. i M.K. koji se sumnjiče da su juče, u mestu Ribarići počinili više krivičnih dela, na štetu nekoliko građana Novog Pazara.
Prema informacijama od izvora bliskih istragi, S. Ć. i M. K. su juče na poznatom izletištu kod jezera Gazivode, zaplili više kamp kućica, koje su bile u vlasništvu osoba iz Novog Pazara.
Zatim su vlasnike kamp kućica maltretirali, zlostavljali i mučili.
Osumnjičenim je po nalogu dežurnog tužioca određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu u Novom Pazaru.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Policijska patrola sa Čukarice uhapsila je večeras trojicu muškaraca u naselju Bele Vode zbog remećenja javnog reda i mira. Nasilnici koji su bili u alkoholisanom stanju pretili su prolaznicima sa terase iznajmljenog stana u Ulici Momčila Čedića, psovali ih i mahali pištoljem kako bi ih uplašili
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do snimka s tajnog plenumaškog sastanka održanog na Medicinskom fakultetu, koji otkriva sve o blokaderima i tome kako ne prestaju da vade oči zbog funkcija, ali i novca.
Blokaderski profesor Milo Lompar, koji predvodi jednu od zaraćenih blokaderskih frakcija, takozvane Lompariste, konačno je otkrio istinu o poliičaru Vladanu Đokiću, koji bi, podsetimo, trebalo da bude rektor Beogradskog univerziteta.
U večerašnjoj emisiji Hit tvit gostovali su narodni poslanik Milenko Jovanov, glumac Branislav Lečić i istoričar Goran Šarić, koji su tom prilikom komentarisali aktuelne političke teme ali i političara Đokića.
Zbog velikog interesovanja i pozitivnih utisaka penzionera u Knjaževcu, danas je u tom gradu održana još jedna tribina u organizaciji Fonda PIO uz podršku Saveza penzionera Srbije, lokalne samouprave i partnera Banke Poštanska štedionica i Kompanije Dunav osiguranje.
Izrael je rasporedio jednu bateriju “Gvozdene kupole“ u Ujedinjenim Arapskim Emiratima na početku rata sa Iranom, zajedno sa vojnicima koji je opslužuju, što je prvi put da je taj sistem poslat van Izraela i Sjedinjenih Američkih Država.
Dok su se dvoranom hotela Vašington Hilton čili pucnji tokom večere Udruženja dopisnika Bele kuće, kamere su zabeležile izraz lica prve dame SAD Melanije Tramp koji je javnost ostavio u šoku.
Dvojica najvećih političkih rivala izraelskog premijera Benjamina Netanjahua, bivši premijeri Naftali Benet i Jair Lapid, saopštili su danas da udružuju snage pred izbore koji se očekuju kasnije ove godine, sa ciljem da s vlasti smene aktuelnu koalicionu vladu.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Pevačica Katarina Živković pojavila se danas na aerodromu, gde je privukla pažnju prisutnih, a obezbeđenje njenog supruga Nebojšte Stojkovića Stojketa sve vreme joj je otvaralo vrata dok se kretala.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar