• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.Rafailović

19.07.2022

13:07

VOZAČ KOJI JE VOZIO U KONTRA SMERU NA AUTO PUTU, nije bio pijan ni drogiran već... ODMAH ODVEDEN KOD SUDIJE

printscreen

Vesti

VOZAČ KOJI JE VOZIO U KONTRA SMERU NA AUTO PUTU, nije bio pijan ni drogiran već... ODMAH ODVEDEN KOD SUDIJE

Podeli vest

Vozač "punta" S.Ž. (27) iz Subotice koji je uhapšen zbog vožnje u kontra smeru na auto -putu kod Novog Sada priveden po hitnom postupku kod sudije za prekršaje koji ga je pustio bez zadržavanja i pritvora

Pripadnici saobraćajne policije identifikovali su i priveli vozača "fiat punta" u ponedeljak oko 15.30 sati na naplatnoj rampi. 

Nakon privođenja po hitnom postupku je priveden kod sudije za prekršaje. 

- Vozaču vozač nije bio pijan ni drogiran, već čini se lud. Rađen alkotest koji nije pokazao prisustvo alkohola u organizmu, a čist je ostao i test za drogu. Verovatno je rekao sudiji koji ga je nakon saslušanja, navodno pustio. Pretpostavlja se da će platiti kaznu za nasilničku vožnju - rekao je izvor Informera upoznat sa slučajem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Snimak kako S.Ž. vozi u kontra smeru na auto - putu objavljen je u ponedeljak na društvenim mrežama.  

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Netanijahu uvukao Trampa u rat
Live TV

Netanijahu uvukao Trampa u rat

Profesorka doktorka Radmila Tonković, akademik, Sreten Egerić, pukovnik u penziji i Žarko Rakić, spoljnopolitički komentator gostujući u Info jutru komentarisali su napad Amerike i Izraela na Iran.

06.03.2026

11:55

Ko to pravi haos u Srbiji?
Live TV

Ko to pravi haos u Srbiji?

Aleksandar Šešelj, zamenik predsednika SRS i Borko Kašanski, glavni urednik Srpskog telegrafa gostujući u Info jutru komentarisali su situaciju na političkoj sceni Srbije.

06.03.2026

11:36

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set