U petak 29. jula u ulici Vladimira Rolovića, usred bela dana dogodila se nesvakidašnja krađa automobila
Vlasnik automobila G.R. postavio je automobil na oglas za prodaju, budući da je planirao da popodne provde van grada, komšiji je poverio ključeve auta kako bi potencijalnom kupcu pokazao auto koji prodaje.
- Oko 17h pozvao me zaineresovani kupac i rekao da će doći za pola sata , objasnio sam mu da će komšija kome bezgranično verujem pokazati auto jer ja nisam tu - priča za Informer G.R.
Komšija D. Đ. nije primetio ništa neubičajno u ponašanju jer je lopov rekao da je porodičan čovek, 1987.godište sa Voždovca i da kupuje automobil za svoju sestru, ali detalj da mu nedostaje mali prst na ruci mu je ostao duboko urezan.
Foto: printscreen
- Gledao je auto zainteresovano, primetio je da je branik oštećen i video sam da se izuzetno razume u automobile, kada je spustio ruku na haubu uočio sam da na levoj ruci nema mali prst. Plavkast, mršav, crvenkast u licu nosio je rozikastu majicu i torbicu oko struka. Pitao me je da proba auto, rekao sam da može na parkingu, išao je napred-nazad usporeno, na desetak metara od mene i onda je samo skrenuo u ulicu Vladimira Rolovića, čuo sam kako je dodao gas i pobegao autom - govori potrešeni D.Đ.
Komšija je pozvao vlasnika i javio da je lopov pobegao i da pokuša da ga kontaktira.
Foto: printscreen
- Počinilac je imao stari model telefona, stalno ga je neko zvao, ali je on nervozno odbijao poziv, dodaje šokirani D.Đ. Međutim, on je bio zauzet, a zatim nedostupan.
- Odmah sam upalio svoj auto i krenuo u potragu za njim misleći da se negde slupao ili se nešto desilo, napravio sam ceo krug, ali od njega ni traga. U policiju sam stigao kroz petnestak minuta i oni su odmah počeli potragu za njim - objašnjava D.Đ.
Foto: printscreen
Kako kaže vlasnik, tokom izjave je i policija bila iznenađana ovim slučajem i drskošću počinioca, koji nije skrivao svoj vizuelni identitet.
Ceo događaj, od krađe na prakingu do ulice Vladimira Rolovića kroz koju je protutanjao snimljen je sa dve sigurnosne kamere.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu sjajan snimak iz Banata, gde je nakon posete Kini odmah krenuo u obilazak naših mesta i razgovor sa građanima.
Hrvatski premijer - Andrej Plenković, govorio je kako treba preispitati rečnu granicu između Srbije i Hrvatske, što znači da bi se delovi koji pripadaju Srbiji pripojili Hrvatskoj.
Danas je obeležen Dan državnosti u Hrvatskoj, a svečanosti nije prisustvovao predsednik države Zoran Milanović, što je "motivisalo" premijera Andreja Plenkovića da ga opet iskritikuje.
Crnogorske "Vijesti", medij pod kontrolom Mila Đukanovića, krenule su u intenzivnu kampanju protiv svakoga ko pomisli da povuče sramnu odluku vezanu za priznanje nezavisnosti lažne države Kosovo.
Na društvenoj mreži Iks pojavio se snimak koji je izazvao brojne reakcije korisnika, a na kojem se vidi rasprava dve devojke oko lepljenja nalepnice sa natpisom "Srbija pobeđuje".
Čačak je nešto pre ponoći ponovo dobio tehničku vodu nakon što su završeni radovi na sanaciji velike havarije na vodosistemu "Rzav" i započeto punjenje sistema.
Ujedinjeni Arapski Emirati izveli su desetine vazdušnih udara na Iran tokom rata u Persijskom zalivu, uz obaveštajnu podršku Sjedinjenih Američkih Država i Izraela, objavio je Volstrit džornal.
Lovac F-15 koji je oboren iznad jugozapadnog Irana prošlog meseca i koji je pokrenuo opasnu misiju spasavanja verovatno je pogođen projektilom lansiranim sa ramena kineske proizvodnje, izjavile su tri osobe koje imaju saznanja o ovom događaju za En-Bi-Si Njuz.
Ruska vojska izvela je snažan grupni udar na vojne aerodrome, energetske, gorivne i transportne objekte koje koriste Oružane snage Ukrajine (OSU), saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Broj osoba u Demokratskoj Republici Kongo za koje se sumnja da su obolele od ebole povećao se na 1.028, izjavio je sinoć kongoanski ministar zdravlja Samjuel Rodžer Kamba.
Marša Lukas, slavna filmska montažerka i dobitnica Oskara za kultni film "Ratovi zvezda", preminula je u sredu u Rančo Miražu u Kaliforniji u 80. godini života.
Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.
Bred Pit se suočava sa tužbom koju su protiv njega podneli proizvođači jedne luksuzne kreme za penis, i to zbog navodne prevelike sličnosti u nazivima njihovih kozmetičkih linija.
Rumer Vilis, ćerka glumačkih legendi Brusa Vilisa i Demi Mur, optužila je bivšeg partnera Dereka Ričarda Tomasa da ju je psihički zlostavljao sve zbog borbe oko starateljstva nad detetom.
Uz pomoć jednostavnog napitka, kefira i kurkume, možete pozitivno da utičete na organizam i poboljšate varenje, smanjite nadutost i lakše kontrolišete telesnu težinu.
Prekomerna izloženost ekranima mobilnih telefona među decom i adolescentima često je uzrok "digitalne glavobolje", oblika migrene povezanog sa produženom upotrebom elektronskih uređaja, poremećajima spavanja, vizuelnim umorom i kognitivnim preopterećenjem, pokazala su naučna istraživanja.
Venera u Raku donosi zanimljiva poznanstva za Rakove, Ribe i Škorpije. Pred nama je emotivan period za ljubav u kojem su na ceni odnosi koji traju, a ne prolazne avanture.
Pobednica Evrovizije Dara u Bugarskoj je dočekana kao nacionalana heroina, a uz titulu počasnog građanina biće joj dodeljeno i zemljište pored Crnog mora.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar