Duško Tanasković (28), osumnjičen da je ubio Gorana Vlaovića na Pagu, ali i Milića Šakovića u Budvi, pasoš na svoje ime izvadio je 15. juna, samo dva dana pre likvidacije visokorangiranog "škaljarca" u Starom gradu!
28.08.2022
10:28
Prema naši saznanjima Vlaović se danima provodio po klubovima na Pagu, gde su njegovo društvo tretirali kao VIP goste.
- Bili smo na odmoru - rekla je ranije za Informer.rs njegova devojka Dragana Banić, koja kako je objasnila nije videla trenutak napada.
Foto: printscreen
Za to vreme nije ni slutio da svaki njegov korak prati ubica.
Duško Tanasković iz Kragujevca, ubrzo je uhapšen zbog sumnje da je izvršio brutalnu likvidaciju. Kako su mediji izveštavali on je od ranije poznat istražnim organima. Tanasković se navodno dovodi u vezu s još jednom likvidacijom u Crnoj Gori – ubistvo Milića Minje Šakovića.
Takođe, sumnja se da je Tanasković imao pomagača, ali zasad nije poznato ko bi to mogao biti.
Motiv likvidacije se još uvek utvrđuje, te se ispituje da li je zločin samo nastavak rata klanova koji proteklih godina bukti u regionu.
Foto: printskrin/fejsbuk/zadarski.hr
Reč je o sukobu između škaljarskog i kavačkog klana, tom kog je ubijeno više od 50 osoba.
Goran Vlaović ubijen je na ostrvu Pag u Hrvatskoj u četvrtak rano ujutro ispred kluba. Ubica mu je prišao i pucao mu u glavu. Ranjeni mladić je odmah pao, te su mu pritrčali svi koji su bili u blizini, pokušali su da mu pomognu do dolaska hitne pomoći. Vlaović je preminuo na putu do bolnice.
U međuvremenu osumnjičeni za ubistvo se, prem ajednoj verziji vratio na mesto zločina pa je uhapšen,a prema drugoj policija ga je uhapsila dok je pokušavao da pobegne. Nakon hapšenja branio se ćutanjem.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Duško Tanasković (28), osumnjičen da je ubio Gorana Vlaovića na Pagu, ali i Milića Šakovića u Budvi, pasoš na svoje ime izvadio je 15. juna, samo dva dana pre likvidacije visokorangiranog "škaljarca" u Starom gradu!
Iran je uputio hitan poziv susednim državama da odmah evakuišu osoblje iz više ključnih naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka, uz upozorenje da bi ti objekti mogli biti meta vojnih udara.
Danas (17. marta) u 18:11 po moskovskom vremenu, izvršen je napad na teritoriju koja se nalazi uz zgradu meteorološke službe na industrijskoj lokaciji NE „Bušer“, u neposrednoj blizini aktivnog energetskog bloka, saopštava Rosatom.
Blokaderski reditelj Srđan Dragojević, nekada poznat po filmovima koje je stvarao, a danas samo po ostrašćenom "pljuvanju" svega dobrog u državi Srbiji, ostrvio se najstrašnije na, verovali ili ne, veronauku.
Šef odborničke grupe u skupštini grada Kruševca Zoran Tomić i narodni poslanik Milenko Jovanov su na Iks mreži reagovali na laži i besmislice koje je rekao tajkunski opozicionar Dragan Đilas.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić vratila je danas na fabrička podešavanja potrčka tajkuna Dragana Đilasa, Borislava Borka Stefanovića, koji je nju napao zbog reči koje je izgovorila u Briselu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Sutra će biti promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima, dok je moguća i pojava kratkotrajne kiše, ali i provejavanje slabog snega na planinama.
Menadžer Grada Beograda Miroslav Čučković izjavio je danas da je TBM mašina za kopanje beogradskog metroa završena u Kini i da će od 20. aprila biti poslata u Srbiju.
Fitnes trener Ivana Vasić je bežeći od rata na Bliskom istoku vozila 3.000 kilometara i za tri dana iz Iraka kolima stigla u Beograd zajedno sa svoja dva psa.
Gorska služba za spasavanje uspešno je realizovala još jednu akciju na Rtnju kada su dve osobe ostale same na planini sa ispražnjenim telefonima i van staze.
Ruski predsednik Vladimir Putin i dalje je otvoren za razgovore o ključnim pitanjima, uključujući energetsku saradnju, a evropske zemlje još imaju priliku da pokažu spremnost za dijalog, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Američki predsednik Donald Tramp protivi se daljim napadima na iransku energetsku infrastrukturu, nakon što je Izrael izveo vazdušne napade na iransko gasno polje Južni Pars.
Kina je započela direktne pripreme za mogući sukob sa Sjedinjenim Američkim Državama u narednim godinama, dok pažljivo analizira rat SAD protiv Irana kako bi otkrila slabosti američke vojne strategije, prenosi Blumberg.
Književniku Veselinu Dželetoviću, prema čijem romanu je snimljen film "Žetva", i ekipi koja je radila na ovom ostvarenju, nuđeni su milioni da iz filma izbace da su ljudi ubijani i kidnapovani na Kosovu i Metohiji, a njihovi organi vađeni u "Žutoj kući".
Danas je došlo do požara u srpskom paviljonu u Veneciji gde se održava čuveni filmski festival, a sada su se pojavile i prve fotografije sa mesta nesreće.
Kuhinjski ormarići mogu brzo postati magnet za mrave, moljce i druge sitne napasti, ali postoji veoma jednostavno rešenje koje je prirodno i jeftino, lovorov list.
Sigurno vam se bar jednom desilo da priključite telefon na punjenje, a baterija se uopšte ne puni. To ume baš da iznervira, ali rešenje je često jednostavnije nego što mislite, a pritom veoma jeftino.
Hroničan umor, nervoza i pad energije mogu biti znak da organizmu nedostaje jedan važan vitamin iz B grupe koji ima veliku ulogu u radu mozga, proizvodnji energije i jačanju imuniteta.
Mlad mesec u astrologiji simbolizuje nove početke, neočekivane prilike i sveže ideje koje dolaze u pravom trenutku. Sledeći put ćemo ga videti 19. marta, a ovaj ciklus posebno će osvežiti energiju i doneti šanse za napredak Ribama, Bikovima i Rakovima.
Putem društvenih mreža pratioci su počeli da spekulišu kako je pevačica Aleksandra Prijović koleginici Barbari Bobak preotela saradnika, a objavljena je i njegova fotografija.
Pevač Uroš Živković govorio je o svom privatnom životu, ali i odnosu sa Milicom Todorović koja mu nije odgovorila na poruku nakon njegove izjave o vezi sa oženjenim.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar