• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/blic

08.09.2022

12:05

UŽAS U GNJILANU! Maloletna devojčica prijavila dvojicu muškaraca za silovanje - Horor trajao mesec dana?

Vesti

UŽAS U GNJILANU! Maloletna devojčica prijavila dvojicu muškaraca za silovanje - Horor trajao mesec dana?

Nakon devojčice iz Prištine, tzv. kosovskoj policiji, prijavljen je još jedan slučaj u kojem je maloletna devojčica prijavila da je bila žrtva silovanja i to u periodu od mesec dana

Maloletna devojčica iz Gnjilana prijavila je tzv. kosovskoj policiji da su je u periodu od marta do aprila ove godine silovala dvojica muškaraca, prenosi Reporteri.

Kako je saopštila tzv. Kosovska policija, dvojica osumnjičenih u ovom slučaju su uhapšena i nalaze se u pritvoru.

Za sada drugi detalji slučaja nisu poznati.

- Maloletna žrtva je dala izjavu da su je silovala dva odrasla muškarca. Osumnjičeni su uhapšeni i odlukom tužioca im je određen pritvor - navodi se u izveštaju.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru
Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru

Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je danas da je cilj da do kraja 2027. godine Srbija bude spremna za pristupanje šengenskom prostoru i naveo da je za otvaranje Klastera 3, najvažnije priznanje to što je Evropska komisija početkom jula dala šestu uzastopnu preporuku, naglasivši da ta institucija ima adekvatne mehanizme da na meritoran način proceni ispunjenost obaveza.

10.08.2026

23:00

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set