• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

15.09.2022

19:02

BOBAN MU JE SPASAO ŽIVOT, A ON JE NJEGA NAPAO! Snaja vlasnika autoservisa otkrila JEZIVU POZADINU TALAČKE KRIZE NA PALILULI (VIDEO)

printscreen

Vesti

BOBAN MU JE SPASAO ŽIVOT, A ON JE NJEGA NAPAO! Snaja vlasnika autoservisa otkrila JEZIVU POZADINU TALAČKE KRIZE NA PALILULI (VIDEO)

Podeli vest

Iako je talačka kriza u autoservisu na Paliluli završena hepiendom, a pijani otmičar koji je sa nožem ispod grla držao vlasnika Bobana kao taoca se predao, pažnju medija i javnosti zaokuplja pitanje zbog čega se sve desilo

Na mestu nesvakidašnjeg incidenta pored brojnih policijskih ekipa, Hitne pomoći i novinara bili su Bobanova ćerka i njegova snaja koja je novinarima Informera otkrila kako je došlo do toga da pijani mušterija uzme za taoca ni krivog ni dužnog vlasnika autoservisa uz to i napola invalida.

-  Boban mu je spasao život, a on je njega napao-ispričala je snaja vlasnika autoservisa i nastavila- On je čitav dan pio tu u blizini radnje, u jednom trenutku je izvadio nož i pokušao da se ubije. Boban je ustao želeći da mu otme nož, tada je on skočio izvadio još jedan nož i stavio Bobanu pod grlo. U isto vreme s drugim je pretio da će ubiti sebe - rekla je snaja ne krijući da je bila veoma uplašena i zabrinuta

Ona je otkrila da je vlasnik servisa pre sedam godina preživeo šlog i da je teško pokretan, kao i da mu je prošle godine umrla žena.

Sve vreme kod autoservisa je bila pristutna i ćerka vlasnika kojoj je u jednom trenutku i pozlilo. Kada je drama završena prva je potrčala ocu u zagrljaj.

Prema poslednjoj informaciji izveštača Informera, pijani otmičar je uhapšen, a vlasnik servisa kolima Hitne pomoći prevezen Klinički centar.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

Umro legendarni glumac
Showbiz

Umro legendarni glumac

Glumac japanskog porekla Kari-Hirojuki Tagava, poznat po ulogama u "Mortal Kombatu, umro je u 75. godini.

05.12.2025

08:24

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set