• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.R.

09.10.2022

11:28

DETALJI SAOBRAĆAJNE NESREĆE U BELOM POTOKU! Automobil udario u motocikl na kom su bile dve osobe

printscreen/Instagram192

Vesti

DETALJI SAOBRAĆAJNE NESREĆE U BELOM POTOKU! Automobil udario u motocikl na kom su bile dve osobe

Podeli vest

Vozač motocikla M.G. (35) i putnik V.G. (45) lakše su povređeni u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko 18 sati na kragujevačkom putu u Belom Potoku

Kako nezvanično saznajemo saobraćajna nesreća dogodila se kada su se sudarili motocikl na kom su bile dve osobe i automobil marke "fiat 500" kojim je upravljala B.Đ. (41). 

Detalji saobraćajne nesreće još uvek nisu poznati ali je policija obavila uviđaj kojim će biti utvrđeno kako je došlo do nezgode. 

- Usled sudara na motociklu je odvaljen jedan točak ali srećom vozač i putnik imali su lake telesne povrede - rekao je naš sagovornik upoznat sa slučajem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

On je dodao da se nesreća najverovatnije dogodila nepažnjom vozača. 

Policija je na licu mesta obavila uviđaj kojim će biti utvrđeno kako je došlo do nezgode.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!
Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!

Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.

25.12.2025

14:03

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set