• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.10.2022

13:21

TUŽILAŠTVO PREDLOŽILO PSIHIJATRIJSKO LEČENJE OTMIČARU SA KARABURME

printscreen

Vesti

TUŽILAŠTVO PREDLOŽILO PSIHIJATRIJSKO LEČENJE OTMIČARU SA KARABURME

Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu predložilo je sudu da izrekne meru obaveznog psihijatriskog lečenja za S. J. koji je nedavno upao u mehaničarsku radnju na Karaburmi i kao taoca držao vlasnika radionice

Nakon sprovedenog dokaznog postupka tužilaštvo je podnelo sudu predlog za izricanje mere bezbednosti obaveznog psihijatrijskog lečenja prema S.J. zbog izvrsenja krivičnog dela protivpravno lišavanje slobode i krivicno delo ugrožavanje sigurnosti.

Komisija stalnih sudskih večtaka je navela da postoji i ozbiljna opasnost da ce okrivljeni ponoviti ista ili slična dela ako se nađe na slobodi.

Osumnjičeni S.J. je 15. septrembra upao u auto servis. On je izvadio nož i satima ga je držao pod grlom Slobodana Trifunovića, vlasnika mehaničarske radnje. 
Tada su reagovale jake policijske snage, a na teren su izašli i pregovarači koji su satima pokušavali da smire S. J. i da ga ubede da se preda. 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set