"PRELAZILI SMO MOST, A ONDA JE ODJEDNOM NEŠTO SECNULO"! Našli smo se pod vodom i krenuo je haos! Jeziva ispovest žene koja je preživela nesreću u Ovčar Banji!
Podeli vest
Krenuli smo da prelazimo most, a onda je odjednom nešto secnulo i mi smo upali u vodu, ovako za Informer.rs počinje ispovest Angelina Tripković očevidac nesreće u Ovčar Banji gde se, usled opterećenja, srušio pešački most
Službe spasavanja uspele su da izvuku nesrećne ljude koji su, kada je pukla konstrukcija visećeg mosta kod manastira Jovanja u Ovčar Banji, propali u Zapadnu Moravu
13.10.2022
13:11
Angelina ističe da je u trenutku pucanja mosta na njemu bilo oko 20 turista koji su autobusom došli iz Zvornika.
- Prelazili smo most i u jednom momentu samo je most secnuo i našli smo se pod vodom. Nas oko 20 je prelazilo most. Dok smo prelazili konstantno se ljuljao, držali smo se za ogradu i samo je pao odjednom. Ta žena koja je nastradala verovatno je starija pa nije uspela u opštem metežu da se snađe - kaže ona.
Kako objašnjava, uspela je da se izvuče iz reke uz pomoć popova.
Foto: glaszapadnesrbije.rs
- Polako sam isplivala na površinu, a onda sam se uhvatila za ogradu koja je pala i žicu. Na oblai su bili popovi i muškarci koji su nam pomagali i izvlačili nas.
Ona ističe da im niko nije rekao da je prelaz mosta zabranjen.
- Niko nam ništa nije pomenuo. Rekli su nam samo da prelazimo u grupicama od po 5 ljudi. Upozorili su one koje bole noge ili imaju neke zdravstvene probleme da ne prelaze nego da ostanu u autobusu. Pre nas je pola ljudi već prešlo na drugu stranu - zaključuje ova žena iz Loznice.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mito
pre 2 godine
Gospođo ponašali ste se kao masa bez mozga. Vidite devastiran most, u stanju raspada, pa ako ste baš hteli da ga pređete onda ne treba 5 nego jedan po jedan, kada prvi prođe ide sledeći. Videli bi da li škripi, vibrira, ali u pitanju je avantura. Niste ispoštovali zakone fizike, jer i betonski most može da se sruši ako dođe u rezonancu i zato se velikim jedinicama koje prelaze mostove ne dozvoljava se da se ide u korak već slobodno, jer i pešadija može da sruši most. Koristite glavu niste ovce. Žao mi je ali ovo pokazuje da je ljudska glupost neograničena.
Službe spasavanja uspele su da izvuku nesrećne ljude koji su, kada je pukla konstrukcija visećeg mosta kod manastira Jovanja u Ovčar Banji, propali u Zapadnu Moravu
Pre nego što je stupio na dužnost, tadašnji izabrani predsednik Donald Tramp najavio je da će razmotriti povlačenje Sjedinjenih Država iz NATO-a. Ipak, SAD neće napustiti savez naglo, već će ga postepeno oslabiti, ocenjuje Kom Karpantje de Gurdon, geopolitički analitičar i urednik časopisa World Affairs, u razgovoru za Sputnjik.
Jedna od vodećih poslanica opozicionog Nacionalnog okupljanja, Marin Le Pen, oštro je kritikovala predlog o slanju francuskih vojnika u Ukrajinu, nazvavši ga "sumanutim".
Čelnici Radio-televizije Srbije oglasili su se saopštenjem u kojem su upozorili blokadere da hitno prekinu sa tom sumatunom akcijom, jer u suprotnom pozivaju na otvorene sukobe sa nesagledivim posledicama.
I dalje istrajni u svojim zahtevima i odlučni da se što pre vrate u amfiteatre, studenti koji žele da nastave sa učenjem proveli su četvrtu noć u Pionirskom parku. Kako javljaju naši reporteri iz Pionirskog parka, sve više studenata dolazi da podrži svoje kolege.
Prema najnovijoj najavi Republičkog hidrometeorološkog zavoda Sebije, tokom večeri će na zapadu i severu zemlje preovladati pljuskovi, a ujutru će se proširiti i na druge delove!
Iz kineske kompanije Jiangling Group Elecric Vehicle potvrdili su da će u Sremskoj Mitrovici graditi fabriku električnih vozila, u kojoj će se proizvoditi između 3.000 i 5.000 automobila godišnje.
Veliki skandal desio se na utakmici niže lige u Hrvatskoj između fudbalera Mladosti iz Cerića i Sinđelića iz Trpinje, kada su domaći navijači pretili klanjem Srba i pevali ustaške pesme.
Reprezentativac Srbije - Jan Karlo Simić, za samo godinu dana prošao je put od Primavere do najtraženijeg štopera današnjice zahvaljujući sjajnim igrama u dresu Anderlehta.
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić pisao je članu privremenog organa zaduženog za sport u Partizanu Predragu Mijatoviću posle proslave 80. rođendana crveno-belih u Sava Centru
Jedna od vodećih poslanica opozicionog Nacionalnog okupljanja, Marin Le Pen, oštro je kritikovala predlog o slanju francuskih vojnika u Ukrajinu, nazvavši ga "sumanutim".
Astronomi su pratili brzi radijski signal (FRB) 20190208A do sićušne i blede patuljaste galaksije, udaljene milijardama svetlosnih godina od Zemlje. Ovo otkriće dovodi u pitanje prethodne teorije o poreklu ovih enigmatičnih kosmičkih fenomena.
SAD su uništile Ukrajinu željom da se bore protiv Rusije, rekao je američki novinar Taker Karlson, istovremeno kritikujući spoljnopolitički kurs SAD ka „ratu" sa Moskvom.
Sastanak američkog predsednika Donalda Trampa i kineskog lidera Si Đinpinga mogao bi da sredinom juna i da se poklopi sa njihovim rođendanima, navodi "Volstrit žornal" pozivajući se na dobro obaveštene izvore.
Glumac Tihomir Stanić proslavio se glumeći mnoge istorijske ličnosti u kultnim srpskim filmovima poput Ive Andrića, Aleksandra Obrenovića, Jovana Ristića i mnogih drugih.
Kaja Ostojić je pauzu od mnogobrojnih poslovnih obaveza iskoristila kako bi otišla u posetu naslednici Nikolini (22), koja je tamo završila fakultet, zaposlila se i nastavila da živi na Floridi.
Bane Mojićević pobednik je prve sezone muzičkog takmičenja ''Zvezde Granda'', a slavni producent otkriva kako je došlo do preokreta budući da drugi kandidat bio favorit.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar