BOG DRAGI ANĐELA POSLA MILA, A MI MU SLOMISMO KRILA! Potresna pesma Mladenovog prijatelja biće pročitana na sahrani
Podeli vest
Sve što bih rekao danas, nije poziv na linč ovoga ili onoga. Poziv je da linčujemo sami sebe, jer smo već odavno saučesnici, jer ćemo se već u sledeću nedelju, bez imalo srama i stida smejati nečijoj nespretnost, naivnosti, dobroti... Smajaćemo se sebi
Ovako za "Novosti" počinje priču Branislav Vučić, prijatelj mladog Mladena Dulića iz Laktaša, koji se ubio posle snimka koji se širio društvenim mrežama, a na kojem je ismejan kad je tražio posao na benziskoj pumpi.
Živojin Gligić, vlasnik pumpe na kojoj je ismejan mladi Mladen Dulić, koji se kasnije ubio, otpustio je radnika koji je snimio sramni snimak
30.10.2022
10:59
- Neće nam pasti na pamet da ne podelimo video, jer treba nasmejati druga(ricu), uz poruku, pa je l' ovo moguće. Mi ćemo se smejati, a neko će plakati i otići će da nam "ne smeta". Nije Mladen prvi što je otišao, bilo je Mladena i pre. I pre su se smejali "drugačijima", a oni su se gasili. Oni su se gasili, a mi se samozapaljivali i tražili još "hrane". Eh, da smo na greškama starim, naučili da budemo samo ljudi... Za porodicu Dulić imam samo reči hvale, a to ćete čuti i od građana Laktaša, za Mladena posebno. Dečak koji je živeo u paralelnom svetu, onom dobrom zemaljskom, gde rastu krila za najlepši let u slobodu. Za kratkog života je izgovorio više dobrih jutara, dobrih dana, dobrih večeri i lakih noći, nego nacija neka - kaže Branislav.
Rekli su mi, a ja ću pričat' dalje...
Rekli su mi da si iz ljubavi rođen.
Rekli su mi da si bio dobro dijete.
Rekli su mi da si dobrim vođen.
Rekli su mi da si čuvan rijedak cvijete.
Rekli su mi da si bio voljen.
Rekli su mi da si na oblaku spav'o.
Rekli su mi da si htio samo bolje.
Rekli su mi da si leptire pozdravlj'o.
Rekli su mi da mrave nisi gazio.
Rekli su mi da ti niko nije smet'o.
Rekli su mi da si na sve pazio.
Rekli su mi da sve oko tebe, bilo je sveto.
Rekli su mi da si voljet' znao.
Rekli su mi da si pušt'o druge.
Rekli su mi da nisi bio zao.
Rekli su mi srca punog tuge...
A, ja ću reći, ono što još nismo,
za odlazak tvoj, puno krivi svi smo.
Jer Bog dragi anđela nam dadne,
da za raj nas pripremi, pokajanja gladne.
Jer Bog dragi anđela posla' mila,
da nas čuva, a mi, mi slomismo mu krila.
Putuj Mladene, jer s'neba si i došao, tvoja anđeoska duša ostavila je zlatni prah, svim stazama kuda si prošao...
Mirno spavaj....
Imamo još vremena da budemo ljudi, da odolimo iskušenjima modernog doba, da živimo i da Mladeni, Gorani i sva naša deca u budućnost ponesu samo najbolje, kaže Branislav.
-Oprosti nam Mladene, oprostite deco što smo vam se smejali, umesto da vam brišemo suze. Kako gubimo vas, i naše neće imati ko da obriše... - rekao je Vučić.
Branislav je napisao i pesmu koja će biti pročitana na Mladenovoj sahrani:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je Nebojšu Bojovića, intimnog prijatelja blokaderskog rektora Vladana Đokića, u jednom poznatnom beogradskom klubu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Blokaderi se već više od godinu dana predstavljaju kao tzv. studenti, koji se "bore" za svoja prava, a njihove reči i dela govore upravo suprotno. Mesecima unazad imali smo prilike da vidimo njihovu nasilnu politiku, jezive govore i zastrašujuće performanse.
Ratni veteran Darko Anđelković Raška, borac sa Košara, poslao je poruku onima koji su prekrečili mural 'Kad se vojska na Kosovo vrati' ispred osnovene škole "Učitelj Tasa" u Nišu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Fridrih Merc, nemački kancelar, je u trodnevnoj poseti Saudijskoj Arabiji, Kataru i Ujedinjenim Arapskim Emiratima, s ciljem proširenja saradnje u oblastima energetike i odbrane, kao i smanjenja zavisnosti Nemačke od Sjedinjenih Država i Kine.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Žene nekada iako su jako lepe, svoj izgled umeju da naruše lošim odabirom odeće, pored kroja način na koji kombinuju boje je presudan. Međutim, postoji rešenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar