• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

08.12.2022

14:57

VOZIO POD DEJSTVOM ALKOHOLA, KOKAINA I KANABISA! Prekoračio brzinu,  a ranije mu je izrečena upravljanja vozilom

Vesti

VOZIO POD DEJSTVOM ALKOHOLA, KOKAINA I KANABISA! Prekoračio brzinu, a ranije mu je izrečena upravljanja vozilom

Vozač (22) automobila marke "fiat" zadržan je u policijsku stanicu u Pančevu kada ga je testovima utvrđeno da ima alkohola u krvi ali i da je pod dejstvom narkotika

Naime, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pančevu, tokom međunarodne akcije pojačane kontrole saobraćaja, isključili iz saobraćaja vozača.

- On je isključen iz saobraćaja pošto je alkotestom utvrđeno da je imao 1,67 promila alkohola u organizmu. Pored toga droga test bio je pozitivan na kokaina i kanabisa - objasnio je naš sagovornik.

Foto: Foto: Blic TV prntscreen

 

Inače, on je upravljajući automobilom prekoračio brzinu za 34 kilometra na čas, a utvrđeno je da mu je izrečena mera zabrane upravljanja motornim vozilom!


Vozač je zadržan i protiv njega će biti podnete prekršajne prijave.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Fond PIO: I povišica i dodatak za penzionere
Društvo

Fond PIO: I povišica i dodatak za penzionere

Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam danas sa vama i nadam se da ćemo kroz razgovor uspeti da rešimo i nešto od problema koje možda niste mogli da rešite, ali ono što mi je najvažnije jeste da zajednički napravimo nove planove i da vi budete oni koji upravljaju novcem koji ste tokom decenija svog rada kroz doprinose uplaćivali u naš Fond, kazao je Relja Ognjenović, direktor Republičkog fonda PIO, danas pred više od 300 penzionera Čačka okupljenih na tribini koju su organizovali Fond PIO i Savez penzionera Srbije.

15.06.2026

20:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set