UBICA I UGRINOVACA IZLAZI PRED TUŽIOCA! Momak iz Kikinde priznao policiji da je CRNOGORCA UBIO ZBOG DUGA
Podeli vest
Mladić je ispričao u policiji da je do zločina došlo jer je hteo da izađe iz "posla" sa krijumačrenjem migranata, a to mu, navodno, Delević nije dozvoljavao
Bojan T. (24) iz Kikinde, osumnjičen da je prekjuče u Ugrinovcima, sa više hitaca iz pištolja ubio crnogorskog državljanina Dražena Delevića (33), biće priveden danas na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Beogradu.
Ubijeni Crnogorac Dražen D. (33) kako saznajemo neposredno pre pucnjave, navodno je bio kod Bojana T. (24) u kući u kojoj iznajmljuje sobu posvađali su se i nakon toga ga je ubio
08.12.2022
11:59
Prema nezvaničnim informacijama, mladić je ispričao u policiji da je do zločina došlo jer je hteo da izađe iz "posla" sa krijumačrenjem migranata, a to mu, navodno, Delević nije dozvoljavao.
Bojan T. ispalio je nakon svađe pet hitaca u Dražena D. koji je rodom iz Crne Gore.
Mladi Kikinđanin, koji je živeo u iznajmljenom stanu u Ugrinovcima, ispred kog se i dogodilo ubistvo, radio je u jednom privatnom preduzeću za proizvodnju i prodaju sijalica u Batajnici. Nezvanične operativne informacije ukazuju da su Bojan T. i Delević bili pripadnici iste kriminalne grupe, koja se bavila krijumčarenjem ljudi.
Posle svađe ispalio u Dražena pet hitaca
Podsećanja radi, Bojan T. ispalio je nakon svađe pet hitaca u Dražena. Zatim, je seo u "škodu" i uputio se ka Dobanovcima gde se zaustavio i pozvao policiju.
Ubijeni je poznat po nizu krivičnih dela kako u Srbiji tako i u Crnoj Gori. U Beogradu je osuđen na 18 meseci zbog pljačke menjačnice, a u Crnoj Gori se protiv njega vodi postupak zbog šverca marihuane. Bio je hapšen i zbog oranizovanja pljačke svoje bivše tašte kada joj je uzeto oko 2.000 evra.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
prc
pre 2 godine
Jel verujete da kriminalac iz crne gore . .seta slobodno po srbiji .. a traze ga obe policije .. :D
Ubijeni Crnogorac Dražen D. (33) kako saznajemo neposredno pre pucnjave, navodno je bio kod Bojana T. (24) u kući u kojoj iznajmljuje sobu posvađali su se i nakon toga ga je ubio
Na indijskoj televiziji prikazana je neobična i humoristična animacija u kojoj su glavni likovi ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.
Hram Hrista Spasitelja u Prištini ponovo se našao na meti ekstremnih pristalica Aljbina Kurtija. Ono što posebno zabrinjava jeste muk iz redova Kurtijevih sledbenika...
Lider naprednjaka i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je da je sramna presuda koja je izrečena Andrijani Nešić urednici portala "Novosti".
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Prema izveštaju Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije, kišnih padavina biće sve do nedelje, a olujni udari očekuju se danas na jugu Banata i u donjem Podunavlju.
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu objavio je u četvrtak oštar video na engleskom jeziku u kojem je optužio državno tužilaštvo da vodi „političko suđenje“ čiji je cilj njegovo uklanjanje sa funkcije.
Stejt department Sjedinjenih Američkih Država izdao je hitno upozorenje svim američkim državljanima i stalnim rezidentima da odmah napuste Venecuelu i da se ne vraćaju u tu zemlju zbog visokog bezbednosnog rizika.
Ukrajinske bespilotne letelice izvele su tokom noći koordinisane napade na dva ključna energetska objekta u Rusiji – luku Temrjuk u Krasnodarskom kraju i rafineriju nafte u Sizranju u Samarskoj oblasti, prenose ruski zvaničnici i mediji, navodi Kijev independent.
Evropski lideri poručili su da ne sme biti nikakvog dogovora sa Rusijom dok Sjedinjene Američke Države ne garantuju sigurnost Ukrajine, saopšteno je u telefonskom razgovoru 1. decembra, navodi Volstrit džurnal.
Poslanici belgijskog parlamenta uz ovacije su ispratili govor premijera Barta de Vevera, koji je jasno poručio da odbija zahtev Evropske komisije da se zamrznuta ruska imovina prebaci pod nadležnost EK, prenosi televizijski kanal VRT.
Glumac Kijanu Rivs, koji u filmu "Matriks" tumači glavnog junaka Nea, potvrdio da je spreman da ponovo obuče crni mantil i snimi nastavak popularne sage.
Evropska radiodifuzna unija (EBU) potvrdila je učešće Izraela na Evroviziji 2026. nakon čega su usledile burne reakcije širom Evrope i prve zvanične najave bojkota.
Pop zvezda Dua Lipa ponovo je dospela u centar skandala zbog postupka prema fanu na koncertu. Pevačica je poželala da napravi selfi, ali kada je videla da nije Ajfon odmah mu je vratila telefon.
Opera Đuzepa Verdija "Rigoleto", pod dirigentskom palicom Stefana Zekića, biće izvedena 7. decembra na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, saopšteno je danas iz tog teatra.
Doktor Rašid Ahmed objasnio je da urođene mane srca nisu rezervisane samo za detinjstvo, mnogi odrasli godinama žive s njima nesvesno, jer simptomi često izostaju do kasnijeg životnog doba.
Zlatni retriver osvojio je srce TikToka svojom nežnom, ali upornom rutinom. Svake večeri u devet sati podseća ukućane i goste da je vreme za spavanje, držeći u ustima svoju omiljenu igračku.
Džej Ramadanovski preminuo je pre pet godina, a violinista Željko Stefanović Paganini često posećuje pevačev grob i svira za dušu legendarnog Dorćolca.
Bivši rijaliti učesnik Vladimir Tomović nije mogao da pređe granicu Srbije i Crne Gore jer sa sobom nije imao lična dokumenta zbog čega je zamolio za pomoć.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar