• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.R.

11.12.2022

12:59

JOŠ JEDNA STRAVIČNA NESREĆA! Dvoje poginulo kod Jagodine,  ŠKODOM  SLETEO SA PUTA I ZAKUCAO SE U BANDERU

printscreen/instagram192.rs

Vesti

JOŠ JEDNA STRAVIČNA NESREĆA! Dvoje poginulo kod Jagodine, ŠKODOM SLETEO SA PUTA I ZAKUCAO SE U BANDERU

Podeli vest

Vozač Bogdan A. (28) automobila marke "škoda" i Tamara R. (46) koja je bila na mestu suvozača nastradali su u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u naselju Trnava kod Jagodine

Kako nezavnično saznajemo saobraćajna nesreća dogodila se jutros oko četiri sata na putu Jagodina Kragujevac u naselju Trnava.

- Saobraćajna nesreće dogodila se kada je automobil, kojim je upravljao mladić, sleteo sa puta i udario u betonsku banderu . Vozač i suvozač podlegli su povredama na mestu nesreće - rekao je izvor Informera upoznat sa slučajem.

Na mestu nesreće pored policije i Hitne pomoći bili su i vatrogasci koji su iz uništenog automobila izvukli tela nastradalog mladića i žene.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

 

Nije poznato šta je uzrok nesreće ali se pretpostavlja da je reč o velikoj brzini kretanja. 

- Pretpostavlja se da je neprilagođena brzina uzrok nesreće. Automobil je od siline udarca potpuno uništen - rekao je naš sagovornik. 

Policija je obavila uviđaj kojim će biti utvrđeno šta se tačno dogodilo. Telo nastradalog vozača prevezeno je na obdukciju. 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

Umro legendarni glumac
Showbiz

Umro legendarni glumac

Glumac japanskog porekla Kari-Hirojuki Tagava, poznat po ulogama u "Mortal Kombatu, umro je u 75. godini.

05.12.2025

08:24

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set