B92.net
Vesti
VELIKI POŽAR U TEMERINU! Čula se eksplozija, građani uznemireni! (VIDEO)
Noćas oko jedan sat iza ponoći izbio je veliki požar u Temerinu, a pola sata kasnije došlo je i do eksplozije
Kako nezvanično saznajemo u pitanju su magacinski prostori sa lako zapaljivim eksplozivnim materijalima.
U gašenju učestvuju vatrogasci iz Temerina i Novog Sada kao i lokalni DVD-ovi.
Velika eksplozija uznemirila je stanare kuća koja se nalaze na svega 50 metara od magacina, a uz sam magacin nalazi se i megamarket.
Brzom intervencijom sprečeno je širenje na ove objekte, a prema prvim informacijama nema povređenih lica.
Policija obezbeđuje lice mesta. Materijalna šteta je velika.
Uzrok požara utvrdiće istraga.
VUČIĆ MAESTRALNO ODIGRAO I OVU DIPLOMATSKU PARTIJU: Zelenski u Beogradu potvrdio - Kosovo je Srbija
109. 08. 2026. u 14:49
209. 08. 2026. u 14:49
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.