Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

13.01.2023

14:41

UHAPŠENI ZBOG CURENJA AMONIJAKA! Odgovornima određeno zadržavanje, biće saslušani u SVOJSTVU OSUMNJIČENIH

Youtube/MUP Republike Srbije

Vesti

UHAPŠENI ZBOG CURENJA AMONIJAKA! Odgovornima određeno zadržavanje, biće saslušani u SVOJSTVU OSUMNJIČENIH

Podeli vest

Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu je u saradnji sa PU Pančevo uhapsilo S.K. (1989.) i N.B.(1986.), obojica iz Pančeva zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela izazivanje opšte opasnosti i oštećenje životne sredine

S.K. kao vlasnik i odgovorno lice firme "Saga" i N.B. kao vozač cisterne na kojoj je došlo do curenja amonijaka izazvali su opasnost za živote ljudi usled odvrtanja ventila na cisterni, zbog čega je 15 osoba hospitalizovano u OB Pančevo.

Dežurna zamenica OJT Pančevo je nakon izvršenog uviđaja na kojem su prisustvovali  Pokrajinski i Republički inspektor za zaštitu životne sredine, Republički inspektor za transport opasnog tereta, inspektorka zaštite na radu, Policijska uprava u Pančevu i dežurna zamenica OJT Pančevo i utvrđivanja svih relevantnih činjenica vezanih za kritični događaj naložila da se prema S.K. i N.B. odredi zadržavanje u trajanju od 48 časova, da se uz krivičnu prijavu privedu i saslušaju u svojstvu osumnjičenih.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
savesti kukavice zašto me muči

pre 3 godine

Moralnim nakazama iz Vučićevog kartela uvek su drugi krivi. Tipično ponašanje za kriminalce - izbegavanje odgovornosti i krivice, a ovi degenerici iz Vučićevog kartela to rade već deset godina. Onda krezavim penzionerima i zombiranoj naciji pričaju bajke o zlatnom dobu...

sledeća vest

Politika

Ko ti je ovo Stefanoviću?! (FOTO)
Politika

Ko ti je ovo Stefanoviću?! (FOTO)

Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) dostavila nam je šokantnu fotografiju potrčka Dragana Đilasa, potpredsednika Stranke slobode i pravde Borka Stefanovića.

05.02.2026

09:36

Nenadiću, nećeš moći da pobegneš: Glavnom tužiocu TOK upućena udarna poruka
Politika

Nenadiću, nećeš moći da pobegneš: Glavnom tužiocu TOK upućena udarna poruka

Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić poručio je da Mladen Nenadić i Milenko Mandić - tužioci Tužilaštva za organizovani kriminal (TOK) - neće imati gde da pobengu pošto su odgovorni za likvidaciju svedoka ubistva advokata Dragoslava Ognjanovića.

05.02.2026

12:28

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set