I MRTVA IVANA KRIVOKAPIĆ TERETI UBICU! Boreći se za život policiji ostavila KRUNSKI DOKAZ, u toku je potraga za Albancem iz Crne Gore!
Podeli vest
Jetmir Gočaj (24), planinarski vodič iz sela Vusanje podno Prokletija u Crnoj Gori, zvanično je osumnjičen za ubistvo Ivane Krivokapić (26) iz Lovćenca
Njeno telo pronađeno je 24. decembra u iznajmljenom stanu u beogradskom naselju Mirijevo. Zbog ovog zločina Više tužilaštvo u Beogradu zatražilo je od suda da raspiše poternicu za Gočajem i odredi mu pritvor, pošto se sumnja da je on 23. decembra napustio Srbiju i vratio se u Crnu Goru.
Državljanin Crne Gore, Albanac Jetmir G., koji je zvanično osumnjičen za ubistvo studentkinje Ivanu Krivokapić (26), u stanu na Zvezdari
13.01.2023
13:14
Ovaj Albanac tereti se za teško ubistvo iz niskih pobuda, ljubomore, za koje je zaprećena kazna od najmanje 10 godina ili doživotni zatvor.
Nakon što je policija prikupila snimke sa nadzornih kamera i sve dostupne tragove, sumnja se da je Gočaj usmrtio Ivanu 23. decembra 2022. godine u toku noći između 00.37 i 5.30 ujutru. Veruje se da je sa njom bio u emotivnoj vezi. Fiksirani su svi dostupni tragovi, a da li je DNK pronađen ispod noktiju ubijene njegov biće utvrđeno kasnijom analizom i veštačenjem kada Gočajev DNK bude dostupan našim istražiteljima.
Foto: printscreen facebook
Istog dana posle ubistva napustio Srbiju
- On je tog dana došao do Ivaninog stana na Zvezdari, gde je inače, boravio od 11. decembra 2022. godine i ušao sa njom u verbalnu raspravu. Onda je počeo da joj rukama steže usta i nos dok nije izdahnula. Posle toga je izašao uz stana, zaključao vrata i ključ poneo sa sobom. Sumnja se da je istog dana autobusom napustio teritoriju Srbije - saopštili su iz Višeg tužilaštva.
Ivana dva dana nije odgovarala na telefonske pozive porodice iz Lovćenca, pa su se oni zabrinuli. Pozvali su dva njena bliska rođaka koji žive u Beogradu, pa su oni 24. decembra otišli do njenog stana. Pozvali su policiju i vlasnicu stana, koja je otvorila vrata, a unutra su na krevetu zatekli mrtvu Ivanu. Ona je navodno imala podlive na vratu i povrede oko usta, a obdukcija je utvrdila da je ubijena gušenjem.
Ivanin stan nije bio ispreturan, ništa nije ukradeno, a na komodi pored su bila i njena dva lančića, sveska i telefon, što ukazuje da je u pitanju zločin iz strasti, a ne iz koristoljublja.
Foto: Printskrin video
Obrisao zajedničke fotografije
Odmah po obelodanjivanju Ivanine smrti, Gočaj je na društvenim mrežama počeo da se oprašta od nje objavljujući zajedničke fotografije i poruke:
- Anđele moj. Čisto ne mogu da verujem da se tebi ovo desilo. Bićeš u mom srcu zauvek. Nek ti je crna zemlja laka, dušo moja - jedna je od napisanih poruka, a sve te objave i slike pokraj jelke je u međuvremenu obrisao, kada je video da je u medijima označen kao osumnjičeni.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Slobodan
pre 2 godine
za koje je zaprećena kazna od najmanje 10 godina ili doživotni zatvor.
Sa predumišljajem minimalna kazna 10 godina, po meni jako jako niska kazna, doživotna sa prinudnim radom ili vešanje.
Na indijskoj televiziji prikazana je neobična i humoristična animacija u kojoj su glavni likovi ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Predsednica Skupštine Srbije reagovala je na tekst blokaderskog medija, kojim su sami dokazali da ne postoje paralelni birački spiskovi, kao i da građani glasaju po svojoj volji, a ne pod pritiskom.
Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.
Opozicija i blokaderi će zajedno osvojiti manje glasova nego na izborima nego 2023. godine, jer su se u ovoj godini silno iskompromitovali, zbog čega će ih narod kazniti na biračkom mestu. Sa druge strane, SNS će biti nagrađen jer je uspeo da spasi Srbiju od građanskog rata.
Predednica Skupštine Ana Brnabić pohvalila je Nezavisno udruženja novinara Srbije (NUNS) koje je reagovalo na skandaloznu presudu glavnoj urednici portala 'Novosti' Andrijani Nešić.
Pokušavajući da prikriju svoj poraz na izborima u Mionici, blokaderi su lansirali lažnu vest da je predsednik opštine Mionica Boban Janković iz osvete otpustio blokadera Nenada Rakića, koji je bio kandidat na listi „Ujedinjeni za Mionicu“.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Sasvim nesvakidašnja scena dogodila se juče ispred jedne prodavnice na Zlatiboru, gde j, usred decembra i snega, doletelo jato malenih ptica, poređanih u kolonu.
Uprkos jasnim pravilima, pojedini nesavesni građani nastavljaju da odlažu kabasti otpad na mestima koja nisu predviđena za tu namenu – pored kontejnera, na trotoarima, zelenim površinama i drugim javnim prostorima.
Pre više od 10 godina, japanska amigrumi tehnika pletenja, postala je hit na internetu. Tražene su bile igračke, od kojih su neke imale i terapeutsko dejstvo.
Član finske nacionalno-konzervativne partije „Alijansa slobode“ Armando Mema kritikovao je evropske političke lidere zbog, kako kaže, potpuno pogrešnih prioriteta u odnosu na one koje imaju ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
Nova američka strategija nacionalne bezbednosti poziva na "negovanje otpora" u Evropi, upozoravajući da Stari kontinent podriva demokratiju, blokira mir u Ukrajini i suočava se sa "civilizacijskim brisanjem" zbog visoke migracije i pada stope nataliteta.
Nemački kancelar Fridrih Merc sam je sebe izbacio iz procesa mirovnih pregovora o Ukrajini svojom „beskrajnom glupošću“, izjavio je specijalni predstavnik ruskog predsednika za ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Dramatična reakcija jednog psa nakon što čuje svoje ime tokom ključne scene u popularnoj seriji "Stranger Things" nasmejala je milione korisnika TikToka.
Kersti je na svom TikTok profilu podelila trik gde uz pomoć svetlucavih traka (grilandi), popunjava prazan prostor i čini jelku bujnijom i prirodnijom.
Ovako možete utvrditi da li su vaš mejl ili lozinke završili u rukama hakera. Brza reakcija može sprečiti zloupotrebu vaših naloga i zaštititi vaše podatke.
Pevačica Milica Todorović aktivna je trudnica, ali joj prvi meseci nisu bili laki, tvrde njene komšije koje je često viđaju sa kolegom Stevanom Anđelkovićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar