• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

25.01.2023

12:29

NIJE ODOLEO, SA NANOGICOM UKRAO BICIKL!  Dva sata za šetnju iskoristio za još jednu krađu

tanjug

Vesti

NIJE ODOLEO, SA NANOGICOM UKRAO BICIKL! Dva sata za šetnju iskoristio za još jednu krađu

Podeli vest

Osnovno javno tužilaštvo u Čačku podnelo je optužni predlog protiv meštanina M. R. (43), tereteći ga za krivično delo krađe

U predlogu se navodi da je okrivljeni 19. aprila prošle godine u 15.15 sati u Čačku, u intervalu dozvoljene šetnje (15.00 – 17.00) pošto izdražava kaznu zatvora u kućnim prostorijama sa elektronskim nadzorom, izašao iz stana i otišao do jednog hostela. 

- Tu je ukrao bicikl „stouk”, crni sa malim znakom švajcarske zastave na ramu. Dvotočkaš je imao 21 brzinu, korpu na zadnjem blatobranu, a vrednost bicikla je 23.456 dinara. On je vlasništvo oštećenog M. Ć. iz Čačka koji je bicikl ostavio uz dvorište hostela - piše RINA.

Foto: pixabay.com

 

Prema njihovim navodima kradljivac je odmah bicikl, čija j vrednost oko nekoliko stotina evra, prodao maloletnom dečaku.

- Bicikl je prodao B. Đ. za samo 1.000 dinara! Tako je počinio krivično delo krađe - navedeno je u dokumentima u koje je agencija RINA imala uvid.

Okrivljeni M. R., inače, u proteklih 17 godina osuđen je 19 puta u Opštinskom i Osnovnom sudu u Čačku, uglavnom zbog krađa.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!
Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!

Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.

17.03.2026

21:49 >> 21:53

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set