OVO SU VRATA UŽASA! Prve fotografije i snimak sa mesta gde su otac i sin NOŽEM PRESUDILI SVOM KUMU (VIDEO/FOTO)
Podeli vest
M. G. (62) i njegov sin M. M. (41) uhapšeni su zbog sumnje da su počinili teško ubistvo u podrumu kuće u kojoj su živeli kako podstanari. Prema našim saznanjima otac i sin su navodno pokušali da predstave da je u pitanju samopovređivanje A. D. (46) koji je živeo sa njima
Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je zadržavanje G.M. (62) i njegovom sinu M.M. (41) obojica iz Niša, zbog sumnje da su,iz za sada nepoznatog razloga, ubili svog kuma A.D.(1977) iz Niša.
02.03.2023
10:19
Stanovnici Ulice Nikole Kopernika u Nišu u šoku su nakon saznanja da je u njihovom komšiluku počinjeno ubistvo. Sinoć su videli policijski automobil ispred kuće, a jutros su saznali da su otac i sin G.M. (62) i M.M. (41) uhapšeni zbog ubistva kuma A.D. (46).
Foto: D.K.
Dojava o ubistvu je stigla u 23:00 časova. Leš je nađen u podrumu, a krvi je bilo na sve strane.
Neposredno pre ubistva, niko od komšija nije primetio ništa sumnjivo, niti se iz kuće u kojoj se ubistvo dogodilo čula svađa i galama.
Prema rečima komšija, oca, sina i kuma su poznavali samo iz viđenja, a svi su odavali utisak pristojnih ljudi, mada je sin, navodno, koristio narkotike.
- Otac i kum su zajedno stanovali u iznajmljenom stanu u suturenu, a sin je povremeno dolazio. Priča se da je sin imao problem sa narkoticima, ali nikada se iz tog stana nije čula galama, nisu se sakupljali neki sumnjivi ljudi. Ne znam, šta je kum radio, a otac je prodavao neku starudiju na buvljaku kao i mnogi drugi Romi koji to rade. Ljubazno se javljao kad smo se sretali.“, rekao je jedan od komšija.
Foto: D.K.
Nišlija Miodrag Jocić koji živi u komšiluku kuće u kojoj se ubistvo dogodilo rekao je da oca poznaje kao finog čoveka, koji nikad nije pravio probleme.
- Iznenađen sam time što se desilo. Ko je učinio i zašto, koji je razlog, stvarno mi nije poznato. Priča se da je otac stanovao sa kumom, ali to ne znam. Kum nije dolazio u radnju da pazari, otac je dolazi. Ljubazan, fin, niko od nas nije imao problem sa njim- rekao je Jocić.
Foto: D.K.
U Policijskoj upravi u Nišu potvrdili su da im je sinoć u 23.30 časova prijavljen pronalazak beživotnog tela. Policija je obavila uviđaj i u toku je utvrđivanje sviih okolnosti koje su dovele do tog nemilog događaja. Prema nezvaničnim informacijama, otac i sin su prilikom privođenja negirali da su počinili zločin i tvrdili da se kum sam povredio.
Prema takođe nezvaničnim informacijama, u prostoriji gde se nalazilo telo pronađen nož sa tragovima krvi kojim je najverovatnije ubistvo izvršeno, a uočeno je da bilo brisanja krvi kako sa pokojnikovog tela tako i poda.
Osumnjičenima je određeno policijsko zadržavanje, a tužilaštvo je naložilo obdukciju tela.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je zadržavanje G.M. (62) i njegovom sinu M.M. (41) obojica iz Niša, zbog sumnje da su,iz za sada nepoznatog razloga, ubili svog kuma A.D.(1977) iz Niša.
Grčki premijer Kirjakos Micotakis izjavio je da je neprihvatljivo da brodovi plaćaju naknadu za prolazak kroz Ormuski moreuz kako je predložio Iran, ocenivši da bi takav potez predstavljao opasan presedan za slobodu plovidbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Izjava političara Vladan Đokić za tajkunski "Radar" da je skrnavljenje Rektorata neprihvatljivo, izazvala je burne reakcije građana, jer kroz Đokićevu izjavu vidimo očigledan primer političkog licemerja.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić pokrenuo je postupak za razrešenje člana VIsokog saveta tužilaštva Predraga Ćetkovića.
Političar Vladan Đokić, koji zastupa najgori šljam našeg društva i podražava nasilje na ulicama i maltretiranje nedužnih građana, u intevjuu za antisrpski "Radar" skinuo je svoju masku rektora i priznao da se upisao u političare.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Javno komunalno preduzeće "Parking servis" u Nišu tokom vaskršnjih praznika, od 10. do 13. aprila, neće kontrolisati ni naplaćivati parkiranje u zoniranim delovima grada.
Trenutno je u toku pauza u trilateralnim mirovnim pregovorima za rešavanje sukoba u Ukrajini, Sjedinjene Američke Države su sada zauzete, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je pokušao da skrene pažnju Bele kuće na blisku saradnju Moskve i Teherana, ali da su SAD ignorisale ubedljive dokaze da Rusija pomaže Iranu da gađa američke baze na Bliskom istoku jer "veruje" ruskom predsedniku Vladimiru Putinu.
Izraz "Potemkinova sela" nastao je još u 18. veku u Rusiji sve zbog Grigorija Potemkina koji je prema pričama pravio lažna sela i gradove kako bi impresionirao caricu Katarinu Veliku.
Jasvin Sanga, poznata pod nadimkom "Kraljica ketamina", koja je glumcu Metjuu Periju obezbedila smrtonosnu dozu narkotika, osuđena je na 15 godina zatvora.
Usamljenost je postala globalna pojava, a tehnologija koja nas je decenijama razdvajala, sada pokušava da nas spoji na neočekivan način, preko aplikacija za traženje prijatelja.
Ovaj kolač spaja nežnost klasičnog biskvita sa šargarepom i bogatstvo kremastog trilećea, stvarajući neodoljivu i svežu poslasticu koja će biti hit na svakom stolu.
Pevačica Kaja Ostojić je otkrila da je želela da obradi pesmu "Samoodbrana" koju u originalu izvodi Romana Panić, ali da koleginica nije želela ni da čuje za to.
Nekadašnji rijaliti učesnik Kristijan Golubović objavio je fotografiju sa voditeljkom Kristinom Spalević, koja ga je nedavno prijavila policiji i napustila stan u kom su živeli sa sinovima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar