• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

28.03.2023

09:39

PRITVOR ZA NASILNIKA! Pijan zlostavljao ženu, naneo teške povrede, potom njenom bratu PRETIO UBISTVOM

Youtube/MUP Republike Srbije

Vesti

PRITVOR ZA NASILNIKA! Pijan zlostavljao ženu, naneo teške povrede, potom njenom bratu PRETIO UBISTVOM

Podeli vest

Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu je u saradnji sa PU Pančevo uhapsilo Z.R. iz Crepaje zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici i krivično delo ugrožavanje sigurnosti

On je osumnjičen da je u subotu 25. marta u alkoholisanom stanju došao u kuću oštećene Ð.R. i istu fizički napao, vukao je za uši, bacio na krevet i udario je drvenom stolicom, od čega je oštećena zadobila teške telesne povrede. Posle nasilja otišao do kuće brata i snaje oštećene i istima pretio da će da ih ubije i digne im u vazduh kuću.

Dežurni zamenik OJT Pančevo odredio je zadržavanje u trajanju od 48 časova Z.R., istog saslušao i predložio Osnovnom sudu u Pančevu određivanje pritvora zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da će ometati postupak uticanjem na oštećene i da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo, na osnovu kog predloga je sudija za prethodni postupak odredio pritvor prema Z.R.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

CENA "PRAVA SITNICA"! Četiri osobe krijumčarile migrante za OVU cifru! "Pali" u Subotici! (VIDEO)
Hronika

CENA "PRAVA SITNICA"! Četiri osobe krijumčarile migrante za OVU cifru! "Pali" u Subotici! (VIDEO)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala i Uprave granične policije, po nalogu Tužilaštva za organizovani kriminal, nakon višemesečne međunarodne istrage sa policijama Mađarske i Češke Republike uhapsili su, na području Subotice, četiri pripadnika organizovane kriminalne grupe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi i udruživanje radi vršenja krivičnih dela.

27.03.2023

21:09

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set